Wpis z mikrobloga

@Pr0rider: no powodzenia Mireczku, chociaz osobiscie jestem za tym aby przeszla wreszcie ta nowelizacja ustawy zeby za it mogli brac sie ludzie tylko z licencja a nie po jakims budownictwie
@Pr0rider: Miałem w firmie 2 budowlańców co się na programistów przebranżowili. Jeden był całkiem rozgarnięty i dobrze mu szło. Ale jako, że był lvl 40+ i był po przebranżowieniu, to menadżer trzymał go jako ostatniego w kolejce do podwyżki.

Uważaj na to abyś nie został zaszufladkowany jako desperat.
@Pr0rider: nie nastawiaj się, że po tej jednej rekrutacji się dostaniesz. Wysyłaj CV na setki innych, załóż linkedina i pododawaj randomowe osoby w branży z naciskiem na rekruterki, tam też sporo ofert leci na priv. Na stanowiska juniorskie/staż jest spora konkurencja, no i warto dodać, że firmę nie boli Twoja pensja, tylko czas doświadczonej osoby która musiałaby odejść od codziennych zadań i Ci pomóc raz na jakiś czas. W CV nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BornToDie69: raczej nie dostaniesz takiej kasy na start, uzbieraj górke, po roku spokojnie 5k bedzie.

@kabasyl: No i to mnie póki co ogranicza, bo jestem informatykiem w firmie produkcyjnej i robię wszystko co admin w sumie. Ale na admina jednak za mało Linuxa jak składałem CV. I nie wiem czy chce być adminem xd