Wpis z mikrobloga

Pytanie do #przegryw #blackpill Dlaczego skoro brakuje wam sexu nie skorzystacie z #divyzwykopem skoro i tak nie widzicie cienia szansy a rózowe i tak sa przebolcowane jak tirówki w latach 90? Na logikę. Tylko weźcie mi nie piszcie o miłości, bo beciaki co anwet w szkole i na studiach zamoczyli żyją jak zniewolone gówno
  • 39
  • Odpowiedz
@RychuiPeja: No tak to lepiej jak ty całe życie prawiczek sfrustrowany. Twoja logika - w sumie to bym ruchał 3 razy dziennie ( no bo przecież tyle razy dam radę gruchę zwalić xd), więc jak mnie nie stać na to ( w sumie niewielu stać), to #!$%@?ć i lepiej w ogóle nie ruchać, tylko konia w piwnicy walić. xdd Dziewicy to ty nie znajdziesz, bo laski takich #!$%@?ńców na milion kroków
  • Odpowiedz
@Koscieey: nie wiem nawet czy jest tobie patałachu odpowiadać. Sam jestem prawiczkiem stąd wymagam dziewicy. Wykształcenie niedługo mgr. inż., 197cm wzrostu, duża pała, dobra sylwetka która jest efektem wielu lat treningów, ryj podobno przystojny choć mam lekkie zakola(planowany przeszczep). Nie zniżę się do poziomu przerywów lecących na byle gówno, które nie spełnia tak bardzo podstawowego i prostego do spełnienia kryterium jakim jest posiadanie dziewictwa.
  • Odpowiedz
@Koscieey: jak to testoviron powiadał, to że polaczki nie wierzą że to wszystko co pokazuje na filmikach jest jego pokazuje tylko ich podziw tak wielki że nawet nie potrafią uwierzyć w to że ktoś moze być tak bogaty
  • Odpowiedz
Jak nie troll to tak czy siak #!$%@? genetyczna, więc na jedno wychodzi.


@Koscieey: urodzenie się w niedopowiedniej rodzinie+nieodpowiednim miejscu= zryta psycha. Ruchanie z dziewicą mogłem mieć już dawno temu na drugim spotkaniu(i tu pewnie znowu nie uwierzysz xD) ale #!$%@? psychika nie pozwoliła mi na to :)
  • Odpowiedz
@dondonu Moje powody:
- 200-400 zł + paliwo na dojazd bo nie jestem z miasta powiatowego to dla mnie drogo,
- drogo tym bardziej, że idziesz tam na 1h robić to z kobietą, która chce Cię odbębnić jak najszybciej, wziąć hajs i mieć spokój i masz tego świadomość z tyłu głowy,
- ryzyko pobicia, okradnięcia, zarażenia syfem i rozczarowania się pociągającym za sobą kolejne uprzedzenie,
- jestem brzydki i wstydziłbym się rozbierać,
  • Odpowiedz
- jestem brzydki i wstydziłbym się rozbierać,


@Ksut_Melodi: po to się właśnie idzie do divy bo nie krytykuje za wygląd. Sam jestem chudy szczypior i pewnie wstyd byłoby mi się rozebrać przed "zwykłą" laską a od div dostawałem nawet niezły feedback (wiadomo że pewnie mocno naciągany ale jednak samoocena trochę szła do góry). p0lka by mnie pewnie wyśmiała i kazała więcej jeść.
  • Odpowiedz
@De_Fault ja się boję, że nawet po divie będę widział aktorstwo i obrzydzenie. A jestem baaaardzo wrażliwy na tym punkcie i zdaje się, że bardzo dobrze odczytuje reakcje cielesne innych ludzi. Pewnie większość ludzi ma tak samo ale krude to by było baaardzo nieprzyjemne przechodzić do ,,dalej" widząc na wstępie coś takiego
  • Odpowiedz
@Ksut_Melodi: Masz wybór - siedzieć na chacie a #!$%@? stoi i walić konia albo sobie na dive pójść. Nawet jak masz mało hajsu to bez przesady, że cię nie stać na jeden raz spróbować.
  • Odpowiedz
chudy to jednak tak źle to nie wygląda jak spaślak


@Koscieey: no spaślak wiadomo że może wzbudzać większe obrzydzenie (taki konkretny spaślak a nie miś) ale bardzo chudy (taki jak ja) pewnie wzbudzałby u większości moich rówieśniczek politowanie bo generalnie laski lubią czuć się małe przy swoim facecie. No chyba że ma ktoś bardzo ładną mordę i wzrost to rekompensuje kiepską sylwetkę.
  • Odpowiedz