Wpis z mikrobloga

Szczerze? Widać jak montują odcinki aby Kasie oczernić. Sama poczułabym się odrzucona jakby nikt mi nie odpowiedział gdzie idzie, widać było, ze to było z czystej ciekawosci… Potem odwracanie kota ogonem. Kasia chciała porozmawiać jak się poczuła, potem atak w nią, ale to ona gorsza. Magdy mam już serdecznie dość. Po zajawce nowego odcinka widać, ze już totalnie będzie chciała aby grupa odrzuciła Kasie. Generalnie Tomek jest głupi, ze daje się omotać. Rzygac mi się chce, jak to oglądam… a liczyłam, ze ten sezon będzie lepszy… Czuje obrzydzenie
#40kontra20
  • 5
  • Odpowiedz
@Brudzielec: I ten teskt Magdy niby spokojnie "Mozesz mieć inne zdanie" na koniec kiedy Kasia jest powiedziała, że jest podła. Magda i Monika specjalnie nie zatrzymały się na dole kiedy Kasia zadała im pytanie. Tomek jak wczesniej go lubiłam to teraz jest żałosny. Magda to największy fałszywiec i pasztet tego programu. Niby zadbana 40 tka i wiele kobiet mogłoby jej zazdrość wyglądu, ale z twarzy i zachowania bardzo wredna. Jest też
  • Odpowiedz
@Null84: Magdą to musiał ktoś dobrze pomiatać, a i za pewne był ogromy deficyt w szacunku. Dlatego to niewychowane babsko pomiata innymi!!! Ona się nadaje, ale do deptania kapusty, ale nie do życia z drugim człowiekiem!!! Chyba, że z jakimś wykastrowanym galopantem, który będzie to znosił.
  • Odpowiedz
@Cherry31: piekna kobieta a tak brzydka w środku. Rzadko ktoś w telewizji budzi we mnie takie emocje ale wczoraj aż mnie zagotowało jak paskudnie się zachowali wobec Kasi. Nikt nie musi jej lubić, nikt nie musi jej zapraszać do wanny ale dojrzałość wymaga odrobiny szacunku a tutaj cóż.. coś nie pyklo
  • Odpowiedz