Wpis z mikrobloga

Krótka kompilacja CAS na top tierze. Można w ten sposób dość efektywnie mielić wroga, pod warunkiem, że AA za bardzo nie przeszkadza. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z Tunguską jeszcze można się poprzepychać, nawet jeden film z takiej akcji uwzględniłem, ale A-7E vs FlarakRad/TOR to już są ciężary. Nie ma to takich możliwości w powietrzu, żeby spróbować przechytrzyć AA. F-16A jest pod tym względem o wiele lepsze bo można przelecieć poza zasięgiem radarów wrogich AA i zrzucić na nie GBU bezpośrednio z góry. Minus jest taki, że F-16A nie ma żadnego zasobnika i jesteśmy skazani na zwykły widok z kamery GBU. Bez zasobnika zrzucenie bomby oczywiście nas wywala z powrotem do widoku z kokpitu, więc atakowanie kilku celów za jednym podejściem jest wymagające. Problemem jest także jakiś bug, przez który czasem najcięższe GBU nie robi kompletnie nic wrogowi przy bezpośrednim trafieniu, na podglądzie widać tylko wybuch jednego elementu ERA xD. Marginalnie pomaga zmiana zapalnika na czasowy, np. 1 s. Od jakiegoś czasu Mavericki także bardzo często kompletnie zawodzą, nawet przy atakach bezpośrednio z góry, przestałem je brać ze sobą bo nie ma to za wiele sensu. Szkoda bo 6x Mavericków + 2x GBU na F-16A mogłoby być całkiem przyjemnym zestawem. Kolejne wersja F-16 jaka będzie w grze, Tomcat, późniejsza wersja F-15 powinna mieć zasobnik LANTIRN i zdecydowanie jest to coś, na co czekam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Starałem się trochę pomieszać klipy, mamy tu zarówno Walleye zrzucane przy pomocy zasobnika z A-7E, "zwykłe" GBU zrzucane z F-16A, podchody z wrogą Tunguską, a także nalot dywanowy z użyciem CCRP.
#warthunder
Drmscape2 - Krótka kompilacja CAS na top tierze. Można w ten sposób dość efektywnie m...
  • 2