Wpis z mikrobloga

@adriano30: przenosi się wszystko na nowe konto, więc z tym bez obaw, nie jestem pewien tylko jak z credit score, podejrzewam że może dostawać po dupie, ja przez ostatnie kilka miesięcy dostałem z 600f za switche, mam nadzieję że do kolejnego remortgage mój credit score się ustabilizuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@adriano30 Zawsze jak jest okazja, ale nigdy nie ruszam mojego głównego konta. Otworzyłem Monzo jako dodatkowe konto parę lat temu i nim skaczę, teraz mam chwilę przerwy bo mi się kończą banki powoli, w ubiegłym roku sobie i różowej zmieniałem 2 razy, ale jak znowu będę mógł HSBC etc to od razu skacze z powrotem. Direct debits I SO bank przenosi, ale nie warto głównego konta ruszać, dobrze mieć historię długą w
@DrGreen_2 Możesz zamknąć. Ale lepiej przenieść do kolejnego banku i skasować kolejne 125-200 funtów. A jeśli akurat nie ma żadnego bonusu to przenieść do banku, który nigdy nie ma tych promo, np Monzo, a za jakiś czas przenieść tam gdzie za to płacą. Regularne oferty za switch robi HSBC, NatWest, RBS, czasem Nationwide, czasem coop. Myślę do końca roku na jednym koncie spokojnie 500 zrobisz.
@kwiatosz: a ty chyba nie wiesz że zakładanie wielu kont w krótkim okresie czasu (6 miesięcy) wpływa mocno na credit score. A z czym się wiąże słaby wynik, chyba nie muszę tłumaczyć.