Wpis z mikrobloga

  • 0
@Admast Nie wpływa mocno, oraz obniżenie credit score nic nie znaczy. To co ma znaczenie to historia kredytowa, jeśli spłacasz kredyty bez problemów i wystarczająco zarabiasz każdy bank udzieli Ci pożyczki. Agencje szukają sztuczek żeby obniżyć credit score żeby sprzedawać wszelakie poprawiacze, ale nikt na ten score przy udzielaniu kredytu nie patrzy, banki liczą po swojemu. Owszem, niski credit score wynika z gorszej historii kredytowej, ale niewielkie ruchy przy otwieraniu kont to
  • Odpowiedz
@kwiatosz Jeśli się już na konto w Lloyds i chce się przejść na Silver lub Platinum to oznaczałoby to chyba że obecna karta została unieważniona i wysłana nowa? Czy jednak można zachować obecną? Zastanawiam się ze względu na to, że nie do końca wiem jak przejście wyżej na Silver lub Platinum ma się do ważności obecnych kart w Lloyds.
  • Odpowiedz
  • 0
@GhostxT Szczerze mówiąc nie pamiętam, już dawno robiłem upgrade. Na logikę nie wydaje mi się żeby dezaktywowali karty, bo dane konta zostają dokładnie te same, ale ręki sobie uciąć nie dam.
  • Odpowiedz
@kwiatosz Będę musiał pogadać z obsługą klienta w tej sprawie. Kiedyś trochę mieszałem z typem konta, bo myślałem że bonus £100 za zmianę z classic na studenckie mi przysługuje (nie przysługuje jednak gdy się już posiada studenckie konto bankowe gdzieś indziej). W przeciągu 24h zmieniłem z classic na studenckie i znowu na classic. Moja karta została unieważniona po kilku dniach przez to, że wysłali mi nową kartę (system wykrył że dokonałem zmiany
  • Odpowiedz
@kwiatosz Dzięki. Ogólnie jak wspomniałem wyżej, to samo konto Lloyds już posiadam, nie jest ono jednak Silver ani Platinum. Według informacji, które wrzuciłeś to taki "upgrade" kwalifikowałby się na te £200. Zapoznam się jednak w najbliższym czasie jak się sprawa ma z tymi kartami gdy się zmienia u nich konto na Silver lub Platinum.
GhostxT - @kwiatosz Dzięki. Ogólnie jak wspomniałem wyżej, to samo konto Lloyds już p...

źródło: comment_1673439448dHfwUJX2nzE5PNzHwWwfjI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz