Wpis z mikrobloga

Mając teraz 25 lat. mam doznania jak jakiś gimbus, tutaj na wsi miałem ZERO kumpli jednak nawet starsza siostra ze swoim ówczesnym chłopakiem mnie chcieli zaciągnąć na jakiś festyn, zabawę taneczną, dyskotekę to odmawiałem bo czułem że oni starsi i nie pasuje, jakim ja byłem dzbanem () teraz nawet jak zmieniałem pracę 3 razy w ciągu dwóch lat to poznałem trzy różowe i trochę rówieśników i to zawsze jakaś szansa na zapoznanie się i jakieś wyjście z nimi.. nienawidzę siebie za to że byłem taki zamknięty i aspołeczny, teraz w moim wieku bez żadnego kumpla na zadupiu here to jest over..

#przemyslenia ##!$%@? #tfwnogf #przegryw
Pobierz johnny_tsunami - Mając teraz 25 lat. mam doznania jak jakiś gimbus, tutaj na wsi miał...
źródło: comment_1673358459YorpTipBWOqtl72ndODxm5.gif
  • 4
@grand_khavatari: Ja byłem raz w życiu z tymi ziomkami co widzę raz na ruski rok, niby fajnie, normalne dziewuchy, nawet chciałem poprosić żeby zatańczyła ze mną ale wypiłem z 2l piwska i zamknęli mnie w passacie kumpla bo już nic na oczy nie widziałem.. Tam powoła młodych ludzi była napruta, grał jakiś disco-polowiec na scenie XD ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale w dobrym towarzystwie bliskich kumpli i