Wpis z mikrobloga

Goal.pl w końcu uderza w poważne tematy, a nie jakieś tam kopanie świńskiego pęcherza. Swoją drogą @Leszek_Milewski mam nadzieję, że dokładnie pochylicie się nad historią i teraźniejszością zespołu Milano... a może Milano Oryginal? A może Milano-Next? A w zanadrzu jest jeszcze Milano-US.

Cytowany tekst...Obecnie tradycję zespołu kontynuują Andrzej Borowski (w Chicago), Piotr Kopański (w Nowym Jorku) oraz oryginalny wokalista w latach 1993–2000 Bogdan Borowski w Polsce pod nazwą Milano Oryginal[5]. Grupa wydała 8 albumów i wypromowała liczne własne przeboje, m.in.: Bara bara, Jasnowłosa, O tobie kochana, Dla nas, Brązowe oczy, Jesteś moją naj, Puste słowa, Tylko ty, Jesteś mym marzeniem, Zawołaj mnie, Złota plaża, To niemożliwe, Wszyscy razem, Everybody frytki czy Wakacje[3][4], a także adaptacje piosenek rosyjskich (np. Kasiu Katarzyno[3], komp. Andriej Dierżawin).

Pod koniec 2011 roku na scenę muzyczną powrócił Bogdan Borowski – oryginalny wokalista Milano, który koncertuje w Polsce jako jedyny z członków oryginalnego Milano pod nazwą Milano Oryginal wraz z Łukaszem Litwinem.

#tetrycy
Pobierz michalglus - Goal.pl w końcu uderza w poważne tematy, a nie jakieś tam kopanie świńsk...
źródło: comment_1673352611YWwUWOcbTdeNS4NKkk3ehr.jpg
  • 2