Wpis z mikrobloga

@LewitujacyBanan Sam się zastanów, w jakim zakresie używasz opaskę. Mój MiBand ma tylko pokazywać, kto dzwoni, kto i co pisze w kilku komunikatorach. Tyle. Żadnych sportowych, zdrowotnych bajerów nie używam. NFC mam w telefonie. Liczenie kroków to dodatek. Pozostałe funkcje... nie znam, nie kojarzę.
@LewitujacyBanan: Dla mnie liczenie kroków to codzienność, to samo dotyczy oceny snu, przydaje się pomiar natlenienia (ten bajer szczególnie sie przydał jak Covida przechodziłem) i pomiar tętna też przydatny - teraz sobie odpowiedz czy któryś z tych dodatków ci się przyda.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LewitujacyBanan: nie wiem jak z serią 7, ale 6nfc ma możliwość podpięcia karty do płacenia przez aplikację Curve. Dla mnie to była najważniejsza kwestia, bo nie muszę wyciągać telefonu tylko zawsze płacę opaską.
@red7000
@Wiskoler_double
@lucynek12
@misiek735

szczerze to jedynie do czego używam to do: biegania (odpalam sobie bieganie na Zepp Life), liczenia kroków, zobaczyć sobie spalone, czytanie powiadomień kilku i tyle xd nfc nie jest mi jakoś potrzebne bo i tak zawsze mam ze sobą telefon ale z tego co wiem to z opasek tych nowych można sterować muzyką i chyba jest więcej rodzajów uprawianej aktywności i takie coś mnie kusi
można sterować muzyką i chyba jest więcej rodzajów uprawianej aktywności


@LewitujacyBanan: muzyką można sterować już w wersji 5, natomiast co do róznych aktywności - no jest ich trochę, ale to jest tak samo miarodajne, jak kalkulatory online, opaska nie zna twojej formy, BMI, body fat, więc do aktywności na siłowni i podobnych sportów dużo ci nie powie
@LewitujacyBanan: tak jak mówię, sam oceń, w jakim zakresie potrzebujesz do tego opaski, ja dla przykładu w ogóle nie korzystam na siłce z tych aplikacji, nie steruję mibandem muzyki, bo uważam, że jest to niewygodne, a tylko odczytuję powiadomienia z kilku wybranych aplikacji

siódemka kosztuje tylko 2 stówy, najwyżej będzie ładnie wyglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LewitujacyBanan: Mam inteligentną wagę podpiętą do Zepp Life i pokazuje mi ile przytyłem, ile schudłem, jaki wydatek energertyczny, sprawdza ilość wody w organiźmie, ile tłuszczu i takie tam inne. Ale to liczy aplikacja po sparowaniu z opaską i waga.