Wpis z mikrobloga

Chciałbym, żeby wybrzmiało to jasno choć nie mam siły przebicia.
Slumsy w których gościł Damian są skrajnością na przykładzie plemienia Bajo.
Co jeśli powiem wam, że duży odsetek Filipińczyków mieszka w Slumsach nie skłotując się na dziko a na swojej, własnościowej działce.
Komentarz zamieszczony w tle dokumentu jakoby Filipińczycy na slumsach nie mieli lodówki, łóżka, WIFI.... Proszę was moja luba ma Światłowód szybszy na slumsach niż ja najszybszy oferowany internet w Angielskim BT xD jest lodówka, jest telewizor, jest łóżko, jest klima. Co prawda skromnie i też wokoło nie jest idealnie czysto bo zawsze w takich miejscach znajdą się meliny tak samo jak wszędzie na świecie wliczając to w Polskę. Ale to wcale nie musi oznaczać, że wszyscy Filipińczycy w Slumsach żyją tak jak plemie Bajo, którzy to podobnie jak cyganie nie chcą się asymilować często, preferują żebrać na ulicy żyć w gdzieś na dziko.
Zastanawiacie się pewnie co skłania przeciętnych filipińczyków do życia w slumsach?
Bo często kawałek ziemii z takim domkiem kosztuje kwotę którą jest w stanie zarobić przeciętny Filipińczyk. Wszystkie media da się bez problemu pociągnąć. Nie ma zimy więc można sobie wybudować taki domek skromnie
Postanowiłem podzielić swój poprzedni vlog by zrobić kontre do Damiana.
Przekonajcie się sami jak naprawdę typowi Filipińczycy mieszkają w slumsach
Wybaczcie za nagranie w Pionie. To jest debiut Aimee.
#ucieczkadoraju #raportzpanstwasrodka #popaswpieprz
Towarzysz_Sobaka - Chciałbym, żeby wybrzmiało to jasno choć nie mam siły przebicia.
...
  • 9
@Ama-gi: tyle, że przecietny Polak który nigdy na takich slumsach nie był gdzieś daleko w egzotycznym kraju wyrabia sobie zdanie, że tak jak plemie Bajo mieszkają wszyscy. Tym bardziej, że teza jest przedstawiona dobitnie w formie nagranego komentarza. Bez lóżka, lodówki, wifi. Cała ta skrajność jest orzedstawiona po to by ruszyc cieplutkie serduszka Polakow aby material sie klikal. A to jak naprawdę jest to bedzie mało kogo interesiwać :).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Justyna16: No ale się naczytał ( ͡° ͜ʖ ͡°) pisałaś, że nikt z głównych bohaterów nie czyta w Kambodży książek. Jeden czyta, ale że głupoty, no cóż ¯\_(ツ)_/¯