Wpis z mikrobloga

Jak wiemy z badań, nic tak nie odblokowuje naszej męskości, pewności siebie, jak pierwsza wyrwana kobieta, poderwana, czy pierwszy kosz, czy pierwsze olanie, wyśmianie. Rozumiecie o co mi chodzi? Tak samo jest z siłownią. Pierwsza kontuzja, pierwsze błędy, pierwsze #!$%@? się ze sztangą na mordę. To są rzeczy, które trzeba przeżyć #!$%@? człowieku! TRZEBA TO ZROBIĆ! W życiu, trzeba wiele rzeczy #!$%@?ć na początku, żeby potem w przyszłości wiedzieć jak je naprawiać. Stary! Wolne ciężary. Wżywaj tych #!$%@? sztang ciężarów i hantli. Maszyny póki co, #!$%@?, ewentualnie raz w tygodniu. Zobacz pokiwaj tą maszyną. Co to #!$%@? jest, do czego to służy? Widzisz jakiegoś #!$%@? gościa? Podejdź do niego, zagadaj, ej weź mi pokaż mi o co chodzi. Dziecko jak chodzi to poznaje, dotyka, wywraca się, smakuje, kupa, mocz, #!$%@? wiesz ono wszystko sprawdza. A ty #!$%@? myślisz, że ktoś ci wszystkie smaki opowie i kolory wytłumaczy? Tak samo jest z siłownią. Dowiadujesz się, ból mięśniowy ty wszystko masz to sprawdzić. Dopiero potem pogadaj sobie z tym #!$%@? trenerem, on cię nakierunkuje spokojnie. Siłownia, trenowanie swojego ciała, to odkrywanie siebie. Jak ty chcesz #!$%@? kogoś poznać, jak sam siebie nie umiesz poznać. Odkrywaj ten świat, macaj go człowieku, on jest zajebisty stary. Czasem cię ugryzie jakieś gówno. Ale #!$%@?! Przynajmniej będziesz wiedział, że to gryzie. Ogarnij się! Zacznij poznawać świat! Ludziom się #!$%@?ło się w baniach, trzeba wiedzieć coś, żeby coś zrobić. Nie ma już tego młodzieńczego polotu. Ludzie już nie próbują rzeczy, tylko trzeba „Czekaj, sprawdźmy czy tu można wylądować bezpiecznie”. Jak ty chcesz sprawdzać lądowisko, to #!$%@? niedługo ktoś cię przeleci. #pdk #motywacja