Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Infiss: trzymanie dzieci w klatkach dla psów, albo w piwnicy, jedzenie własnej kupy, kulty religijne w tle, udawanie dziecka itp
  • Odpowiedz
@uefaman: sprawa wydaje się tak bardzo pokręcona, bo ludzie którzy ją opisują bardzo często wrzucają zeznania zainteresowanych jako coś co się napewno wydarzyło.
Tu warto oddzielić fakty od bredni.
Z pewnością sam początek tej historii jest mocny, jak z horroru ale potem po obraniu jej z opowieści dziwnej treści pozostaje zmanipulowana matka o niskim ilorazie inteligencji która pozwoliła wykorzystywać swoje dzieci, jej siostra co do której można mieć wątpliwości oraz czwórka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
No i fascynuje mnie jak Barborze, widocznej na zdjęciu babce po 30-tce, udało się przekonać tak wielu ludzi że ma 13 lat?


@thorgoth: właśnie o to zapytałem, bo ona sobie robiła operacje plastyczne, 28-dniowe głodówki, zmiany fryzur, liposukcje, a także uczyła się pisać pismem dziecięcym (gdy chodziła do szkoły podstawowej w Norwegii). Czytałem czeski internet, są tam teksty i rysunki "dziecięce" jej autorstwa które pisała do swojej mamy, jest tego dużo
  • Odpowiedz
@uefaman: Jak po raz pierwszy usłyszałam o tej sprawie, to ciężko mi było ogarnąć jakim cudem jej się udało tak zmanipulować tylu ludzi. Potrafiła się zmieniać jak kameleon, dodatkowo umiała oddać dziecięcy infantylizm. Za aktorstwo należy jej się oscar, a że była po prostu poprana to już insza inszość ( (ʘʘ)
  • Odpowiedz
Pedofilów nie interesuje jak dzieci jedzą własne odchody


@uefaman: Pasoliniego jakoś interesowało ;)
Nie ma jednego, uniwersalnego wzorca co kogo interesuje i nie ma żadnego potwiedzenia, ale robienie ze sprawy dzieci z Kurim sprawy jakiegoś spisku międzynarodowej sekty to jak robienie ze sprawy wieczorek spisku krystka z blanką i donaldem tuskiem.
Można i niektórzy tak robią ale po co?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@thorgoth: ale jak to 4 pedofilów? Kto niby miałby nimi być oprócz prawdopodobnie Barbory? Poza tym jeszcze jedno mnie ciekawi: jak matka tych dzieci dała się zmanipulować, żeby własne dzieci trzymać w piwnicy, żeby je tam przetrzymywać jak jakieś zwierzę a Barbore macać po kroczu?
  • Odpowiedz
@uefaman ja to nie ogarniam jaki to jest poziom manipulacji i ogólnie jakiegoś ludzkiego odklejenia by coś takiego się wydarzyło. Ja na samym starcie zagłębiania się w całą historię mialam wielkie - co do wafelka. Kamera odebrała sygnał z piwnicy obok gdy sobie ogarniasz pokój dla dziecka i widok jest jaki jest? Horrory to pikuś i takich akcji i takich ludzi czas zacząć się bać. Otoczka wokół sprawy jest ogromna, ale no
  • Odpowiedz