Wpis z mikrobloga

@alekxdxd

@alekxdxd wszystko spoko tylko masz produkty premium typu szynka czy ser, nie wspominajac o recznikach papierowych, lepiej miec sciereczke, mozna ją prać. A te sciereczki czyszczace meble to juz produkt premium plus. Chciales osmieszyc inflacje a osmieszyles sam siebie


@Xolan: Co ty chłopie #!$%@? XDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@alekxdxd: brałem ceny bardziej z neta. wiadome, że w mniejszych sklepach takie coś jak te ręczniki to cena +20% ale dużo się nie pomyliłem. A do rzeczy: te zakupy za te pieniądze to DRAMAT.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@alekxdxd: chlebka się zachciało? Do tego serek, szyneczka, mleko i fasolka? Jakby tego było mało to mop i ręcznik papierowy, no nie dziw sie, że tyle płacisz!

Do jedzenia do suchy chleb podebrany gołębiom, do picia woda, papier? Możesz sobie wziąć gazetkę z biedronki. Mleka się zachciało? A co, woda to już nie może być? Jak się kupuje rzeczy PREMIUM to się płaci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@alekxdxd: to teraz idź do sklepu innego niż najdroższy możliwy SPOŁEM. pewnie by wyszło 40-50zł za to samo. społem żeruje na emerytach bo często tylko to mają w okolicy i dolicza z 20-30% ceny
  • Odpowiedz
@alekxdxd: ale burżuj, nic dziwnego że nic mu piniendzy nie zostaje. kupiłby kilo otrębów na giełdzie u rolnika, zalał wrzątkiem i co rano byłaby owsianka, na deser po pracy na osłodę życia herbata minutka albo sama kranówa ze słodzikiem (ten 1000 sztuk kupisz to będziesz miał na parę lat, więc inwestycja 10 PLN się zwróci) i można żyć tanio, a godnie. ale bez frykasów jak ser i szynka codziennie jak jakiś
  • Odpowiedz
@alekxdxd: Fasolkę sam mogłeś przygotować. Ser można kupić ścinki 3x taniej. Pewnie kupiłeś jakiś drogi papier premium 3 warstwowy i ci nabiło cenę. Mleko też widzę z wyższej półki, zamiast kupić sieciowe, albo sobie samemu zrobić z proszku. Jak ci za drogo to do Niemiec jedź na zakupy, antypolaku.
  • Odpowiedz
@hitsmer: Z kartonem i z najtańszym pasztetem bardzo dobre kanapeczki wychodzą. Kartony mam po paczkach z allegro - kupuje tam pasztety na cały miesiąc, bo dużo taniej wychodzi. Wszystko inne to produkty premium.
  • Odpowiedz
Uuu burżujowi się mopa zachciało. Nic dziwnego, że tyle kasy. Jakbyś padł na kolana i mył starą szmatą to miałbyś zakupy o połowę taniej.(°° (ʘʘ)
  • Odpowiedz