Wpis z mikrobloga

Cześć, piszę tą wiadomość aby ostrzec wszystkich przed oszustem, który identyfikuje się jako gość z Legnicy.
Wystawia tani sprzęt elektroniczny z opcją przesyłki olx, po próbie zakupu odrzuca i pisze, że "coś poszło nie tak i olx nie pozwala mu ponownie wystawić oferty z opcją przesyłki olx", więc prosi o przelew gotówki i obiecuje wysyłkę. Przelew na inne dane, niż konto olx. Jest na tyle bezczelny że odbiera telefon, gdy dzwoni się z innego numeru i za każdym razem mówi że "jutro wyśle". Wszelkie wiadomości odczytuje i nie odpisuje. OLX oczywiście ma w dupie naciągacza, bo ma kolejne konto i naciąga dalej a support nie reaguje na moje zgłoszenia. Dziwię się, że ktoś jeszcze robi wyjebki na dość niskie kwoty, prędzej spodziewał bym się Iphona za 500zł czy PS5. Mój pierwszy raz od 6 lat, że ktoś nie wysłał paczki. Próbowałem się skontaktować z osobą, która widnieje jako "właściciel" konta bankowego, ale nie odpisuje mi. Profile oczywiście do namierzenia na Facebooku i LinkedIn po 5 kliknięciach.
W komentarzu zrzut jego poprzedniej aukcji, którą wystawia dalej tutaj:
Drugie konto - dalej aktywne

Krystian Tkaczyk
59-220 Legnica Działkowa 30
Telefon: 773802473 773 702 473

Przelew na dane:
Martyna Orłowska
59-220 Legnica Działkowa 30
74 1140 2004 0000 3102 7441 1303

#olx #oszukujo #oszustwo #scam
koloroweciasto - Cześć, piszę tą wiadomość aby ostrzec wszystkich przed oszustem, któ...

źródło: comment_1673266690jszDglaCNtNJ2WOGpFa9bf.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
Chodzi mi o to, żeby jego dane się zindeksowały, bo ja tak jak zazwyczaj wpisywałem w google i nic niepokojącego się nie wyświetlało, dlatego tym bardziej nie wzbudziło to moich podejrzeń.
  • Odpowiedz