Wpis z mikrobloga

Jako, że ostatnio mamy czarną serię w kinie to może małe rady dla mniej rozgraniętych społecznie:

1. Jak jesteś śmierdzącym i sapiącym kucem to może nie kupuj sobie miejsca zaraz przy obcej osobie, tylko parę miejsc dalej albo chociaż użyj dezodorantu w takie święto jak wyjście do kina? Dzięki takim jak Ty kosmiczne smerfy kojarzą mi się teraz tylko z zapachem potu.

2. Jak jesteście dumnymi rodzicami dwulatki to może nie oczekujcie, że wspomniana latorośl wytrzyma w ciszy i w jednym miejscu dwie godziny, nawet jeżeli to bajka, i chociaż bądźcie gotowi, że któreś z was będzie musiało ją wyprowadzić wcześniej. Proszę, nie przyjmujcie postawy "jak gasną światła to zapominam, że jest moją córką", w rezultacie czego wszyscy mają popsuty seans, bo wy sobie przyszliście pooglądać bajkę. Może ją po prostu zostawcie z babcią, co?

Już mi się nawet nie chce pisać o ludziach, którzy przyszli do kina pogadać i nażreć się zostawiając po sobie syf.

#zalesie #gorzkiezale #kino #film
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hi_Im_Bloo: idź dla własnego zdrowia do sieci kin studyjnych. Tam poziom chlewu jest mniejszy, nie jest przy galerii i do tego repertuar jest ciekawszy. W heliosie czy innym badziewiu zawsze będzie jak będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hi_Im_Bloo: byłem z różową kiedyś tam w kinie, hyhy wysypał nam się popcorn, no pozbieraliśmy tyle ile się dało.
Ale dobry buk ją pokarał, była z bombelkami w teatrze, to usiadł za nią dynamiczny kaszlący gówniak xD

Tak więc raz na wozie, raz pod wozem. Nie chodziłeś za młodu do kina po piwku? Może masz inne grzechy za które teraz Cię opatrzność karze ;)
@Hi_Im_Bloo: ja juz prawie przestalem chodzic do kina, jak juz to male studyjne. Ogolnie czym wiekszy sped tym wieksze zbydlecenie. Wszelkie normy dobrego wychowania zostaly dawno zapomniane i wyparte na rzecz koltunstwa i bydla.
@Hi_Im_Bloo: tak troche z rozpedu nazwalem je studyjne ;) u mnie jest kilka takich malych fajnych, w jednym sa dwie sale: jedna tak na mzsle jakies 60-80 ludzi a druga na jakies 20. Dodatkowo sam reperturar, nie uswiadczysz badziewia typu superduper bohaterowie czesc 27 :D Wlasciwie prawie zawsze maja opoznione premiery, tak o kilka dni ale komu to przeszkadza? No i dodatkowo, w barze/kawiarni kinowej, zamawiam kieliszek wina i ide na