Wpis z mikrobloga

Już jakiś czas temu miałem pytać, ale stwierdziłem ze może mi się wydaje. No i kolejny. Jak wydawane są #tablicerejestracyjne
Myślałem, ze idzie po kolei, ale to ma znaczenie jaka jest marka i model auta?
Chodzi o to, ze większość Porsche 911 jakie widziałem zawiera 911 w rejestracji xD babka w urzędzie szukała na prośbę rejestrującego i zbiegi okoliczności czy jak?
Do tego wydaje mi się, ze na przykład prawie każda Skoda ma podobny schemat rejestracji
#kiciochpyta
klokupk - Już jakiś czas temu miałem pytać, ale stwierdziłem ze może mi się wydaje. N...

źródło: comment_1673255128FwjRmAnPYJoNLmHTMgOuu4.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@klokupk: z tymi skodami to może być że jakiś leasing hurtowo rejestruje auta i są podobne numery. A co do Porsche to jak najbardziej pani może szukać ciekawych numerów.
  • Odpowiedz
@klokupk: Nie ma czegoś takiego że dany zakres rejestracji jest przydzielany do danych marek/modeli aut. Ale jeśli masz znajomości albo najzwyczajniej w świecie jesteś miły dla pracownika urzędu a on/ona akurat ma dobry dzień to może Ci pokazać jakie ma dostępne rejestracje do wydania i możesz sobie wybrać. Ja tak zrobiłem ale jestem z małego miasta więc tutaj każdy każdego zna i prościej się załatwia takie sprawy. Możliwe że też że
  • Odpowiedz
@klokupk lol

Dogadasz się w wydziale to sobie załatwisz. Nawet na miejscu bez znajomości się da, kilka razy tak robiłem - pytałem urzędniczkę czy mogę sobie wybrać blachy ze stosu, który ma. Bez problemu.
  • Odpowiedz