Wpis z mikrobloga

Uwielbiam algorytm losujący. Jak to możliwe, że gracz grający chyba nogami po 48tys bitew, średnim dmg 200, prawie żadnymi oznaczeniami i jedną M-ką ma podobne staty wygranych na niektórych VIII co ja (przy ilości ~50)? :) Grałem z nim i on scoutem kampił w bazie kiedy nas rozjeździli bez kumy co to jest scout :) Nie jestem jakiś pachołem (średniak), a często gęsto mój team wyparowuje niczym jeszcze dobrze się ustawie. Przecież po 40-50 bitwach mieć 38% to więcej chyba bot wyciąga poddając grę :D Czasem myślę po co ja się staram. Może jak te asy wyjechać na środek bez zadania dmgu :D Ja wiem, że to gówno wyrównuje % względem ameb, ale już mnie to zaczyna irytować :D Gdzie ten wot sprzed lat gdzie liczył się skill, a ludzie nie znający miejsc trafień płakali, że gra jest feee. Nie gram w plutonach i gram wszystkim. Może tu jest mój błąd. Trzeba sobie opekami trzaskać i mieć wyrąbane? Ehhh

#wot
#worldoftanks
#maruda
  • 4
@MajoZZ: no czasem gra rucha na wr
Na 277 3k dmg 50 bitew w sesji i 42% wr
Vz 3k ponad robiłem to po 100 bitwach lekko koło 45% dopiero później gra zaczęła dawać wygrywać
Największy #!$%@? miałem jak STB grałem ostatnio i po 100 bitwach 48% przy lekko ponad 3k dmg a średnia na serwerze prawie 50% przy 2k dmg KEKW ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@prezess123123: Mi chodzi o to że miał np. 38% na czymś grając z zamkniętymi oczami, gdzie ja ogarniający w miarę gierkę mam też tyle samo WR na 50 bitew np. na niszczycielu VIII (lepszy dmg, Mk-a). Potem faktycznie ten WR rośnie jak @Potezny_Mazur napisał.

Np. gram artą niem. na X. WR 44%. Patrząc z gry to zazwyczaj inne arty (u mnie i przeciwnika grają gorzej). Odczucie mam na min 60%, a
@MajoZZ: WoT taki jest, czasem robisz dobre wyniki i WR jest proporcjonalny czasem gorzej i też jest dobrze a czasem robisz najwięcej i próbujesz wyciągać bitwę za uszy a i tak przegrana ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak jak pisałem cały, praktycznie cały miesiąc gierka mnie ruchała ( ͡° ͜ʖ ͡°)