Wpis z mikrobloga

Tak wygląda cena paliwa na Orlenie (Benzina) w Brnie. Jakieś 6.77 zł za diesla xD

Do Czech wyjechałem w maju, koszt życia trochę droższy niż w polsce, chociaż niektóre produkty w porównywalnych cenach. Miesięcznie zarabiam około 33k koron netto co w sumie i tak nie jest jakoś super sumą. Pracuje na podonym stanowisku co w polsce, tyle że za praktycznie dwa razy więcej.
#czechy #orlen #paliwo
Pobierz polik95 - Tak wygląda cena paliwa na Orlenie (Benzina) w Brnie. Jakieś 6.77 zł za die...
źródło: comment_1673205267kSx3NktOzNduP27tIkekxL.jpg
  • 10
@WatchYourBack: pracuje z jezykiem polskim, czeskiego nie chce mi sie uczyc, bo i tak wiem, że dłużej niż rok/dwa lata raczej tutaj nie wysiedzę. Znam jakies tam podstawowe zwroty i tyle mi wystarcza na razie. Obsługa klienta dla znanaej niemieckiej linii lotniczej, no i w Brnie siedze.
@Porut: Wiesz co, no słuchawa jak słuchawa. Miałem o tyle ten plus, że wzieli mnie na początku na inny dział, a że z czasem było mniej rzeczy do robienia to w listopadzie miałem docelowoe szkolenie na obsługe klienta.

Z wynajmem miałem problem, teraz wydaje mi sie, że troche przeplacam, no ale mam z ziomkiem mieszkanie w takiej brnieńskiej białołęce xD mamy duże osobne pokoje, mieszkanie po remoncie więc imo jest spoko.
@polik95 Angielskiego też wymagają jak w ogłoszeniu czy tylko polskiego? Bo w sumie jakiś czas temu rzuciło mi się podobne ogłoszenie do tego co piszesz, a powoli zaczynam myśleć nad emigracja (tak wiem, ktoś może napisać, że trochę późno, ale lepiej później niż wcale)