Wpis z mikrobloga

niestety takie Oskroby


@piotrlionel: nie wiem jak u innych ale ich budynek produkcyjny nie ma nigdzie żadnego loga. Tylko po autach tam parkujących można się domyśleć co to za firma. Ciekawe czemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czyżby nie chcieli by zwykli ludzie kojarzyli ich piekarnie z takim molochem?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@neeet ok 4zł to kosztuje upieczenie w domu jak liczyłem więc żadna oszczędność ale smak super, robisz jaki lubisz.


@huudyy jak mam czas a prawie zawsze mam to gotuję w domu, dzisiaj narobiliśmy pierogów z 1,5kg ciasta, podgotowane do zamrażarki i mamy jedzonko na później. W domu zawsze jakiś obiad jest no chyba, że brak czasu to cyk pierożki do wody albo bigosik czy co tam się zrobi ¯\(ツ)/¯ Prawie
  • Odpowiedz
@DzonySiara: Powiem ci ciekawostkę. Na moim osiedlu w Rzeszowie było 6 restauracji. Jedna zamknęła się w listopadzie bo zły rząd i podwyżki. Wczoraj chciałem pójść do jednej z pozostałych 5 i nie było ani jednego wolnego stolika. Sobota godzina 15.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sowiq:

zawsze mnie zastanawia dlaczego właściciele decydują się na zamknięcie biznesu zamiast podnieść ceny produktów.


Bo już podnieśli ceny i zobaczyli kurczący się popyt. Wiedzieli, że nic więcej nie zarobią kolejnymi podwyżkami. A klienci przerzucają się na pieczywo wypiekane z mrożonek.
  • Odpowiedz
@musztym: Piwniczaki na wykopie fapują do zdjęć "zamkniętych biznesów". A normalni Polacy chodzą do drogich restauracji, jeżdżą do hoteli płacąc 1000zl za nocleg (takie są teraz ceny w dobrych hotelach, jak nie jeździsz to nie wiesz), kupują drogie auta.
  • Odpowiedz