Wpis z mikrobloga

Witam.
Mam pytanie co byście zrobili w mojej sytuacji.
W skrócie kupiłem na raty hulajnogę motus 10 pro. Hulajka wzięta miesiąc temu na raty zero, przeglądu zerowego jeszcze nie robiłem. I wczoraj robiłem test zasięgu na 2 biegu z 3. Kolega ma identyczna kupiona miesiąc wczesniej pojechał ze mną teren prosty bieg tylko drugi większość na tempomacie, jazda po zamkniętej drodze z prędkością w okolicach 25-30km/h. No i ja przyjechałem 35km a kolega 48. Hamulce wyregulowane i delikatnie poluzowane były żeby nie zaburzyły pomiaru. Kolega 73kg ja 80kg to spodziewałem się różnicy parę procent ale nie aż takiej. Kreski baterii na liczniku przy ostatnich kilometrach trzymały sie w okolicach 2/5 i 3/5. A tu nie spodziewanie odcięcie i koniec. Czyżby jakieś wadliwe ogniwa litowe? Co robić dalej? Przegląd zerowy a potem reklamacja?
#motus #hulajnogaelektryczna #hulajnoga #baterie
  • 9
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@MePix wymijalismy my sie w miare tak samo. Ogólnie próbowaliśmy jechać koło siebie cały czas. Waga moja 80kg jego 73. Ubrani byliśmy podobnie i w plecakach to samo czyli prawie nic. Następny test zrobimy że ja jego hulajnogą pojadę a on moją.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@voromis: obstawiam ciśnienie w oponach ty jako cięższy musisz mieć wyższe ciśnienie. Jak będziesz miał za niskie to możesz stracić nawet połowę zasięgu
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Reloaad ciśnie było 4,3 w tylniej i 3.3 w przedniej. Pompowane przed testem. Moze w ten weekend uda mi sie przetestować jeszcze raz tylko z zamiana hulajnóg
  • Odpowiedz