Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szynszyla2018: niee, to dla mnie irracjonalne jak wiara kiedyś w duchy lasu itd, słyszałem wiele historii bliskich osób jak osobiście widziały ducha, ale sam tego jakoś nie przeżyłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@przypadkowylogin w sumie to nie wiem bo z tego co czytam to jedni tak nazywają duchy czyli zmarłych, inni jakieś inne formy energii i , że one mogą być np złe i wysysają energie z ludzi. A jeszcze inni do tego zaliczają demony. Generalnie szukam informacji, a mam tyle co tutaj napisałam
@Automaniakpeel: @szynszyla2018: no to cos takiego mogę opisać. Lata 60, w kuchni jest moja babcia, jej mama i kilka innych osób. Siedzą sobie, nagle do tej kuchni weszła dziewczyna, trzymając przed sobą swiecę i nic nie mówiąc przeszła przez tę kuchnię i poszła dalej wgłąb domu. Oni tacy zdziwieni, że weszła dziewczyna i nawet dobry wieczór nie powiedziała ani się nie przywitała, tylko poszła dalej. Przychodzi za chwilę do kuchni
@szynszyla2018 duchy nie istnieją to zazwyczaj jakieś halucynacje lub przywidzenia zdarzają się też przypadki paraliżu sennego źle zinterpretowanego na przykład jak byłem młody to jak leżałem to poczułem chłód na plecach, czyjąś obecność i światło byłem tak przerażony że bałem się wtedy odwrócić xd częstym zjawiskiem które odpowiada za ufo duchy inne jest też autosugestia i histeria
@Mitr13 ʕʔ dzięki Mirku lubię takie historie.
U mnie jedna creepy historia w rodzinie to była jak pies nie chciał iść chodnikem. Normalnie się zapierał łapami i piszczał. Za parę godzin dokładnie tam znaleziono zwłoki faceta. Czyli tak jakby pies to wyczuł