Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Czy facet lvl 28 spotykający się z dziewczyną 21 lvl, to jest waszym zdaniem ok? Czy przesada. Kolega ma taką sytuację ( ͡º ͜ʖ͡º) Pracuje w korpo itd, ona studiuje i pracuje. Nawet za bardzo nie wychodzą, głównie taki domowy netflix and chill tylko bez netflixa nawet. Ale bez zobowiązań, tzn każdy sobie robi co chce, otwarta relacja.

Najważniejsze, to się chyba nie zakochać w drugiej osobie, bo cały układ pada. Ale też śpią u siebie, przytulają, więc jakieś ryzyko jest.

#tinder #zwiazki
  • 29
@Wirtuoz: powszechnie akceptowalna zasada to wiek faceta/2 + 7 (czyli pary 20M 17F, 28M 21F ale i 60M 37F). Takich związków mało kto się będzie czepiał w towarzystwie, choć ludzie zwłąszcza baby i tak będą zazdrościć. Jak chcesz większą różnicę wiekową to nie tylko zaczyna być dziwnie co różnica w doświadczeniu życiowym zaczyna rosnąć wręcz logarytmicznie.

Ale co do FWB zwłaszcza jak się nikomu nie mówi to co za różnica jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LifeReboot: nie wiadomo co z tego wyjdzie, może któraś ze stron nagle zerwie kontakt, a może wręcz przeciwnie, będzie się to przeradzało w coś oficjalnego bardziej. Cholera wie.
@Wirtuoz: Jedna się tu właśnie hajta, co ma 28 lat, a jej mąż 29. Jeśli jakimś cudem się nie rozwiodą, to za 10 lat gość będzie mógł ciągle dobrze wyglądać, a 38 lat dla kobiety, to już przecież wysypisko i nawet bez dziecka najniższa kategoria na rynku matrymonialnym.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@the-Fam: no ja jestem przerażony jak dziewczyny w większości źle się starzeją. Ja młody bóg, a moje rówieśniczki wyglądają po prostu źle i staro. Są wyjątki oczywiście, ale zasada jest jaka jest. To też dobrze widać na tinderze. Laski po 25-28 lat a wyglądają najczęściej na jakieś 30 kilka. Smutne xd