Wpis z mikrobloga

@t3m4: wiem, dlatego o tym mowie i wlasnie to chce zrobic :D ale bym chcial paczke tapet ,bo nie bede wchodzil w kazdy link i sciagal :D wiec moze ktos cos ma :D
@Krol_Julian: @t3m4: @kokosowymurzyn: jest chyba jakis torent z jego pracami, ale nie mam adresu :/ bo oczywiscie musi byc rejestracja tylko na zaproszenie :/ niby wiekszosc jego prac tam jest :D wiec jest nadzieja na cos dobrego chyba? :D ide szukac dalej chyba ze ktos cos ma :D
@Krol_Julian: ok jak sie sciagnie to dam znac :D ale w tym linku nie ode mnie to bardziej sa szkice chyba, na razie same szkice mam :D ale musi mi sie pobrac :D bo ta paczka ode mnie idzie po woli :(

A nie sorki jest wiecej katalogow i paintings tez sa, ale sprawdze jak sie pobierze :)
@porque: @Krol_Julian: To co ja wrzuciłem to sam nie wiem w sumie czy na tapety się nada. Sporo obrazów w pozycji horyzontalnej więc od razu odpada, kilka ma taką białą obwódkę więc też mi nie pasuje na pulpit za bardzo i generalnie prawie wszystkie które tam są mają taką jakość, że jak rozciągnę na cały pulpit to marnie to wygląda a nie lubię mieć wyśrodkowanej tapety. Zobaczę jak ta druga
@kokosowymurzyn: mozna trafic na tapetki wpisz beksinski hd wallaper i na chomiku tez jeden folder jest z duza rozdzieloczoscia chyba, ale nie mam linka do chomika, ale tam tez nie jestem pewien co do tapet, ale jak mowie wpisz nazwisko lub imie i nazwisko i dodaj tapety jest pare serwisow gdzie daja nawet w roznej rozdzialce, problem tylko taki ze wszystko pojedynczo nie chce mi sie sciagac :/
@porque: na chomiku troche GB jeszcze to się mogę pobawić, ale już na pewno nie dzisiaj. Jak ten torrent się nie ruszy albo nie będzie się do niczego nadawał to pościągam coś z neta i najwyżej będę wołał :p