Wpis z mikrobloga

Selfie stick Telesin z pilotem picrel do #gopro - macie może i pamięta Wam sparowanie z kamerką? Wg. info w necie znalazłem, że nawet powinno dać się włączyć Gopro tym pilotem (z jakiegoś komentarza kupującego na Allegro: "Z pilota można włączyć i wyłączyć kamere"). W instrukcjach producenta nie ma info o pamiętaniu, a tylko o parowaniu.
U mnie za każdym razem po włączeniu Gopro muszę pilota parować w ustawieniach kamerki.
Z telefonem działa bez zarzutu.
#gadzety #technologia
Ranger - Selfie stick Telesin z pilotem picrel do #gopro - macie może i pamięta Wam s...

źródło: comment_1673121042Mw18HXPOYW4vgzpvIRsW7I.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@Skrzyno: Z 11, ale pytałem też pod recenzjami na YouTube i ponoć na 10 działa jak należy. Daj znać jak u Ciebie, może mój jest popsuty.
  • Odpowiedz
@Skrzyno: jest odrobina luzu, ale nie ma z tym tragedii (jak dodasz te krótką przejściówkę, to jest lepiej)

Dostałem też odpowiedź od Telesina, że ten pilot nie działa z GP11 - jest nowa wersja tego patyka z nowym pilotem, trzeba będzie zmienić xD ciekawe co tam w sofcie pod tym względem zmienili, że przestało działać :(
  • Odpowiedz
@Ranger Dodałem, nic to nie dało lata na boki jak powalone. A co do samego pilota... To z gopro 9 to jest jakiś żart :D Po podpięciu do kamery śmiga ok, gdy wyłączam kamerę to po chwili... włącza się na nowo. Myślałem że jakiś błąd kamery, ale nie... Po wyłączeniu najpierw pilota a później kamery wszystko jest ok, ale trzeba na nowo łączyć za każdym razem... Idzie zwrot. Będę szukał czegoś innego.
  • Odpowiedz
@Skrzyno: u mnie pilotem wyłączasz kamerę, ale już jej nie włączysz, u Ciebie też dziwne zachowanie... Ja zawaliłem, bo wywaliłem pudełko od razu, bo co mogło pójść nie tak xD
  • Odpowiedz