Wpis z mikrobloga

@alex-fortune: jest kilka metod

na kompas (10 lvl reputacji sumeru)
na podróżnika (idziesz i podnosisz wszystko co widzisz)
na yt'bera (odpalasz pordanik z yt)
na 3ścianę (grasz z włączoną mapą interaktywną i odhaczasz co podniesiesz)
@SarahC: trzecie i czwarte o tyle odpada ze nie wiem co mam a czego nie mam i ustalenie tego zajeloby w cholere czasu, a nie mam ochoty "od zera" niejako szukać. Na podróżnika też pewnie o tyle trudno, że trzeba szukać.. zostaje na kompas, jak to w ogóle działa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

EDIT: wlasnie sprawdzilem, drzewo cebulka ma u mnie porażający level siódmy ( ͡°
@alex-fortune: normalnie działa, dostajesz kompas z sumeru do wykrywania skrzynek, który cię nakierowuje na skrzynkę po założeniu ale trzeba mieć 10 lvl reputacji

i dużo cierpliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak naprawdę nie ma idealnych rozwiązań. Jak się zaczyna nową mapę to warto walić na 3ścianę, bo tak jest najszybciej ale to zabija zabawę w odkrywaniu terenu samodzielnie, bo łazisz z kropki do kropki. Dlatego ja często
Dlatego ja często odkrywam mapę na podróżnika ale tu znowu często robię przez to 98%/99% i potem mam wqurw że czegoś brakuje.


@SarahC: wiem ze to glupie pytanie ale .. znowu? Ile razy odkrywales/as mapkę Genshinową? Ja mam jedno konto i mi kontentu aż nadto by chociaż raz to obiegać a są ludzie którzy obiegują to X razy? O_ O