Wpis z mikrobloga

@Kroledyp: @ManyCalavera: nie twierdze ze lepiej, bo np smart był zbyt mocy i mimo ze konstrukcja była cała po wypadku to ludzie umierali z urazów wewnętrznych. Chodzi mi o to ze w tym przypadku energię pochłonęła Honda a nie Jeep
  • Odpowiedz
@mcsQ: ogółem tragiczna ta sprawa. Rodzinka wracała z rehabilitacji synka na którego prowadzona jest zbiórka. chłopczyk ma jakieś niekompletne nóżki. To nie trójka gnojków w starym bmw. dzieciak już z trzyletnią siostra przebywają u rodziny. @Xune:
  • Odpowiedz
@Szkodnik1: a teraz wyobraź sobie, że w tę naczepę uderza coś na ramie, chciałbyś być w środku?
Widać, że jesteś książkowym kierowcą tira razem z ich wszystkimi przywarami
  • Odpowiedz
@mcsQ: tak na oko wygląda, że w Hondzie albo nie zadziałały poduszki bo ich nie było, żona z tyłu nie zapięta pasami i tylko zmiażdżyła kierowcę. Te uszkodzenia nie wyglądają na dwie ofiary smiertelne
  • Odpowiedz
@mcsQ: ale to trzeba być dzbanem żeby wymyślać takie idiotyczne historyjki xD Po co?
A co do bezpieczeństwa to sedany nie odbiegają w testach zderzeniowych. Nawet niektóre hatchbacki dają radę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@mcsQ: najbardziej problematycznie tu wygląda różnica wieku aut, stary Civic vs nowy Wrangler. Gdyby to było coś z świeżych aut to straty sedana byłyby dużo mniejsze
  • Odpowiedz
to kierowca hondy zasłabł za kierownicą i uderzył w Jeepa, podobno zatrzymanie akcji serca.


@ManyCalavera: jak w dowcipie ze szczepionkami - wątpliwości jednak nie udało się całkowicie rozwiać
  • Odpowiedz
@Kroledyp: Nie muszę XD, Z cyklu przeżyj to sam. Kiedyś Jeep Grand Cherokee, który według świadków nie hamował, a było ograniczenie do 50km/h i się facet przykleił do mojej naczepy. Więc wiem jakie to uczucie. Z lekkim wstrząsem mózgu rozwiozłem towar, niestety gość w Jeepie był bardziej pokiereszowany.

PS dzięki za komplement.

@eloyard: tak to wygląda @artiom143 stałem w miejscu LOL
Szkodnik1 - @Kroledyp: Nie muszę XD, Z cyklu przeżyj to sam. Kiedyś Jeep Grand Cherok...

źródło: comment_1673133327ig1QVhGHshl6C2nYyr9MR6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz