Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki uprzejmie proszę o pomoc.
Czy w przypadku zdania semestru/roku, a nie oddaniu pracy jestem wyrzucany automatycznie z uczelni? Zakładając taki wariant, że wszystko zdałem, ale nie złozyłem pracy bo po prostu jej nie napisałem. Mogę w przyszlym roku bronić się bez powtarzania roku? Te przedmioty które zdałem muszę zdawać po raz kolejny? Help :c
#studbaza

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b867e23aff44a0fb1ae916
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania generalnie na większości uczelni ( ja czytałam trzy regulaminy z trzech uczelni xd). To możesz np przerwać studia. Normalnie je rzucić np na 4 roku. I po np 3 latach ubiegać się o ich wznowienie od momentu w którym skończyłeś. I można taki numer dwa razy odwalić xd I muszą cię przyjąć z powrotem. No tylko nie wiem jakby tu było. W najgorszym razie cofneliby cię do ostatniego semestru który masz
@AnonimoweMirkoWyznania: Myślę, że Pani z dziekanatu albo twój promotor jest w stanie na to pytanie odpowiedzieć. Jeżeli odpowiedź będzie nie po twojej myśli to na każdej uczelni działa samorząd studencki, który Cię pomoże w załatwieniu sprawy.