Wpis z mikrobloga

Hej, zaglebiam temat zwiazany ze strzelectwem, chcialbym sie zapisac do jakiegos klubu strzeleckiego w Krakowie. Pytanie pierwsze, fundamentalne, czy z faktu bycia czlonkiem wynikaja jakies benefity, np. tanszy/darmowy dostep do toru, treningow, plus ewentualna oplata za amunicje? Jak to wyglada? Bo jezeli takowych benefitow nie ma, to tez nie widze specjalnego sensu zapisywania sie.

Na te chwile chcialbym zlapac zajawke i sie nauczyc strzelania i wszystkiego co z tym zwiazane, nie mysle jeszcze o patencie czy posiadaniu broni, ale jakbym zlapal bakcyla to nie wykluczam.

Pytanie drugie - jaki klub w Krakowie polecacie? Przy riserczu najczesciej pojawia mi sie KKS Arsenał

Dzieki!

#krakow #strzelectwo #strzelectwosportowe #strzelnica #bron
  • 22
Wawel ma własny obiekt arsenał strzela na pasterniku. Nie wiem czy Faro ma własny klub. Możesz jeszcze do kocham broń, budują swoją strzelnice i mają swoje sklepy z bronią gdzie dostaniesz zniżki na klamki i ammo. Dożywotnie członkostwo można opłacić, strzelają w Bochni. Dodatkowo są szkolenia pod egzaminy moim zdaniem bardzo dobre, dodatkowo w tamtym roku 50 imprez strzeleckich zorganizowali po kosztach ammo. Szkolenia stacjonarne z czyszczenia i rozkładania dla swiezakow też
@amigo95: Arsenał zdecydowanie. Pan Maciek dobrze Cię przygotuje do egzaminu. Trenować możesz gdzie chcesz, i tak nie będziesz sportowo trenował w klubie. Zresztą na tym etapie nie masz pewnie pojęcia co Cię będzie kręciło ze strzelectwa.
Atena i używki?


@smarterMe: w atenie masz też nówki, fajne ceny ma też knieja


możesz też spojrzeć na epatriot.pl, stefmar.pl i rparms.pl, dowożą do krakowa

ja np dużo taniej wyłapałem 223 w knieji niż w snajperze więc już nawet tam nie wchodze.
@jozef-dzierzynski gdzie jest knieja? Chętnie podjadę. Nie wiem jakie ty masz doświadczenia ale ja zazwyczaj kupuje z dowozem z Polski np że stefmaru olimparmsa. W snajperze chciałem Makarowa to mieli po 95, Atena od 100 w górę. Szkoda że mam 160km do Raciborza bo tam jest po 85. 22lr w snajperze do wyboru do koloru Atena tylko magtech w słoikach