Wpis z mikrobloga

Startujemy ze świeżym serwerem na który chcielibyśmy zaprosić więcej osób do wspólnego katowania. Nas jest dwóch i gramy różnie, niekoniecznie ze sobą. Pojemność oceniam na jakieś 30-40 osób. Byliby jacyś zainteresowani ?
Mówimy o serwerze czynnym 24/7 oczywiście.
Lista Modów

P.S. Wiem, że ogłaszałem się tu z serwerem już ale to dlatego, że od samego początku gram MP na dedyku "u siebie". To był poligon doświadczalny ( ͡º ͜ʖ͡º)
#projectzomboid
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@j3zz: moge dołaczyc ale nastawiony jestem bardziej na wspolne granie (od solo to mam singla) i postacie robie glownie pod walke czyli bardziej mnie kreca wypady w teren niz afk w bazie i crafting (ʘʘ)
@Zorak: zapraszamy, Raven Creek czeka ( ͡º ͜ʖ͡º) U nas gra wygląda różnie, żaden z nas nie stroni od wspólnego grania. Mnie ograniczają warunki otoczenia bardziej ( ͡° ʖ̯ ͡°). Myślę, że na jakimś etapie się zorganizujemy na "wspólne wypady". Póki co fajnie było by mieć bazę graczy. Nawet te 10 osób. Stąd właśnie pomysł na info tutaj.
Serwer odpalony za datą1.1.2023. Exp x2
aby dołączyć:
IP: 31.187.47.73 lub zomboid.hhost.ie ale wtedy nie widać pingu.
port: 16261, 16262
Lista modów wyżej.
jeśli serwer będzie wymagał restartu dajcie znać na discordzie to puszcze update najszybciej jak będę w stanie.