Wpis z mikrobloga

Startujemy ze świeżym serwerem na który chcielibyśmy zaprosić więcej osób do wspólnego katowania. Nas jest dwóch i gramy różnie, niekoniecznie ze sobą. Pojemność oceniam na jakieś 30-40 osób. Byliby jacyś zainteresowani ?
Mówimy o serwerze czynnym 24/7 oczywiście.
Lista Modów

P.S. Wiem, że ogłaszałem się tu z serwerem już ale to dlatego, że od samego początku gram MP na dedyku "u siebie". To był poligon doświadczalny ( ͡º ͜ʖ͡º)
#projectzomboid
  • 4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@j3zz: moge dołaczyc ale nastawiony jestem bardziej na wspolne granie (od solo to mam singla) i postacie robie glownie pod walke czyli bardziej mnie kreca wypady w teren niz afk w bazie i crafting (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Zorak: zapraszamy, Raven Creek czeka ( ͡º ͜ʖ͡º) U nas gra wygląda różnie, żaden z nas nie stroni od wspólnego grania. Mnie ograniczają warunki otoczenia bardziej ( ͡° ʖ̯ ͡°). Myślę, że na jakimś etapie się zorganizujemy na "wspólne wypady". Póki co fajnie było by mieć bazę graczy. Nawet te 10 osób. Stąd właśnie pomysł na info tutaj.
  • Odpowiedz
Serwer odpalony za datą1.1.2023. Exp x2
aby dołączyć:
IP: 31.187.47.73 lub zomboid.hhost.ie ale wtedy nie widać pingu.
port: 16261, 16262
Lista modów wyżej.
jeśli serwer będzie wymagał restartu dajcie znać na discordzie to puszcze update najszybciej jak będę w stanie.
  • Odpowiedz