Wpis z mikrobloga

@yredesdos: Ja biorę od czasu do czasu, czuć działanie w postaci lepszego snu, regeneracji i tym podobnych rzeczy. To jest adaptogen więc musi działać. Nie słuchaj bredni, że na kimś nie działa, bo na to wpływa wiele czynników czy ktoś czuje działanie. Ogólnie polecam. Najlepiej ładować 2 tygodnie,tydzień przerwy i znowu lecisz.
  • Odpowiedz
@TheOneWhoKnocks: Ciężko użyć wyszukiwarki w necie, #!$%@??

Adaptogeny są nietoksycznymi roślinami, które charakteryzują się tonizującym działaniem na organizm człowieka. Zmniejszają skutki stresu, który wpływa nie tylko na kondycję fizyczną, ale także psychiczną i mentalną. Istnieje wiele rodzajów adaptogenów, które stymulują ciało do powrotu do naturalnej równowagi, czyli homeostazy. Substancje adaptogenne wykazują wyjątkowo wysoki potencjał antyoksydacyjny.
  • Odpowiedz
@yredesdos: Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie ponieważ ma na to wpływ wiele czynników. Wszystko zależy od Twoich receptorów > układu nerwowego > Twojego trybu życia jak i całej otoczki z tym związanej. Pisząc ogólnikowo być może poczujesz jej brak po kilku dniach, bo ciało przyzwyczaja się do adaptogenów, dlatego warto brać ashwę jak wcześniej pisałem - 2 tyg on, 1 tyg off.
  • Odpowiedz
@matt-brjnm: Możliwe, że powoduje ona u Ciebie zgagę, ale przyjrzałbym co jesz na śniadanie, bo może któryś z produktów to powoduje lub zmień firmę ashwy. Kapsułki czy tabletki masz? Jak kapsułki, to zamień na tabletki bo otoczka z nich może powodować zgagę (dwutlenek tytanu o ile dobrze pamietam)
  • Odpowiedz
@Wezwoguleicstont: Pobudza nieźle z rana do cardio. Kupiłem jeszcze probiotyk więc przestawie się chyba na rano probiotyk plus jakies witaminy a po południu albo poźniej ashwa. Fakt że działa na mnie już od pierwszej tabletki. Kapsułki z swansona
  • Odpowiedz