Wpis z mikrobloga

Ej, Wy też tak macie w wiedzminie 3, po tej nowej aktualizacji, że kompletnie nie możecie przechodzić miedzy światami, bo gra wam się #!$%@?, dodatkowo mam crash jak próbuje wczytać zapisy z gier i jak dedne na jakimś przeciwniku.Wie ktoś czym to może być spowodowane?Wczesniej gralem tylko na steamie, teraz musze się logować przez tego gównianego goga :/ HELP #wiedzmin #wiedzmin3
  • 13
: As a matter of fact, it CAN start without galaxy, its just that they have made the default shortcut do galaxy launch. Go to you witcher install folder and run the witcher shortcut there, or The Witcher 3 Wild Hunt\bin\x64\witcher3.exe directly, and it will run standalone
Sproboj bez goga.
Swierza instalka czy siedzi juz dlugo?
@pigmaster: kurde, no niby działa, ale problem w tym że jak odpalam, to steam nie wyłapuje mi tego, co oznacza, że nie będą nabijały mi się godziny i osiągnięcia na steamie, dodatkowo narzędzia nvidi mi tego nie wychwycają i nie mogę robić screenów, może jest jakiś inny sposób :/ raczej tego goga nie mogę #!$%@?ć
Troche tutaj nie rozumiem

juz długo, wczesniej gralem na steamie, ale teraz muszę wchodzic przez goga, sproboje tego i dam znac

jak odpalam normalnie to odpalam przez steama i włącza mi się gog

co jest glownym klientem gog czy steam dla gry?