Wpis z mikrobloga

@Hajak: ja akurat po spróbowaniu Hibiki bardzo mocno się zawiodłem i byłem o krok od wiekuistego porzucenia gównianych japońskich whisky. Hibiki Harmony ma przezajebistą butelkę ale w smaku jest okropnie średnia.

  • Odpowiedz
@jtank: Ogólnie ja nie przepadam za whisky, Hibiki to będzie moja druga japońską whisky po Nikka from the barell. Dodatkowo ta Nikka miała 51% więc nawet ciężko patrzec na nią jak na typową whisky, więc tym bardziej nie mam w ogóle żadnych oczekiwań wobec Hibiki i bardziej traktuję ją jako whisky która wspódzieli nazwę z popularnym okrętem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Hajak: a gdzie ty mieszkasz dokładnie? Bo mogę spokojnie wypic i pomieć te oczekiwania za ciebie jak co ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nigga from the barrel nie próbowałem ale wyższej rangi Coffey Malt był fantastyczny.

A co do hibki to podchodziłem jako whisky z zajebistą butelką, zajebistą nazwą, zajebistym tłem, zajebistą postacią z kancolle w tle, ale i tak było bardzo średnio.
j.....k - @Hajak: a gdzie ty mieszkasz dokładnie? Bo mogę spokojnie wypic i pomieć te...

źródło: comment_167304971074bihNtV2JH82yhZNY1pR3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz