Wpis z mikrobloga

Znowu wysyp wypierdów o Wołyniu xD
Gdyby nie 2014 rok (Majdan, aneksja Krymu oraz separatyzm na wschodzie UA) to wykopki by nawet nie wiedziały co to Wołyń, temat był przeznaczony wyłącznie dla historyków i pasjonatów historii, po 2014 roku byle leszcz po zawodówce wyciera sobie mordę Wołyniem nie znając ani daty wydarzeń ani tła historycznego tropiąc banderowców i powielając rosyjską dezinformację wojenną a w co skrajniejszych przypadkach jawnie popierając inwazję Rosji xD

Historia tylko dla historyków i pasjonatów, nie dla plebsu i bezmyślnego motłochu.
Wy nie pamiętacie nawet co robiliście poprzedniego dnia a chcecie pamiętać o wydarzeniach sprzed 80 lat, śmiechu warte xD

#ukraina #neuropa #takaprawda #bekazprawakow
  • 51
  • Odpowiedz
Gdyby nie 2014 rok (Majdan, aneksja Krymu oraz separatyzm na wschodzie UA) to wykopki by nawet nie wiedziały co to Wołyń, temat był przeznaczony wyłącznie dla historyków i pasjonatów historii, po 2014


@NaczelnyWoody: to jest nieprawda. W latach mojej szkoły a więc przed 2010 widziałem kilkakrotnie reportaż o zbrodni w Kisielinie na TVP.
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: Tak #!$%@? ludobójstwo ciekawostka historyczna. To ze to wydarzenie jest grzane przez ruskie boty nie oznacza ze się nie wydarzyło. Uczy się o tym młodzież na historii. Wiele Polaków, którzy pamiętają te czasy nadal żyje. Ich dzieci, wnukowie i prawnukowie znają te opowieści doskonale. Możesz poczytać pamiętniki, książki czy obejrzeć słaby polski film na ten temat. Śmiechu warte to jest #!$%@? takich gamoni jak ty xD
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: nie no każdy ma być historykiem, rzucać datami z dupy i prowadzić badania w miejscach mordu inacz4j nawet nie śmiej wspomnieć jak ukryć mordowały bezbronne kobiety i dzieci czerpiąc szczególną przyjemność z tego że teraz to oni pokażą Poliakom. Zamknij już modre downie
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: moja rodzina ma ukraińskie korzenie, moi pradziadkowie mieszkali w sahryniu, dziadek został zamordowana przez armię krajowa, a moja prababcia z babcią i jej siostra musiała uciekać.
  • Odpowiedz