Wpis z mikrobloga

@Ynfluencer: Umiesz czytać? Polowe sprzedałem, połowa została z SL na cenie wejścia, ty jak wejdziesz po wzrostach całego indeksu o 35% to możliwe ze się #!$%@? i będziesz jęczał na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maniek74: Co? Ja jęczał? Hahaha, jak był krach covidowy to ja miałem wszystko na bordowo i stratę 50 procent to miałem to w dupie i nie jeczalem, tylko dokupywalem wszystko za wszystkie hajsy, a Ty myślisz, że teraz nagle zacznę narzekać? Ja od 5 lat handluje na tym bananie.

Jestem już martwy w środku, mogliby zdelistować całe GPW i miałbym to w dupie. XD
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: Jak jesteś taki mocny to składaj CV razem ze swoimi wynikami z inwestycji do Goldmana albo przynajmniej Morgan Stanley. Od dołka prawie 50% do góry a ten piszę, że jak jeden wykopek z 2 sprzedali część zyskownych pozycji to będzie rosnąć XD. Powodzenia
  • Odpowiedz
@drylu09: Nie, to nie jest tak. To jest tak, że ja sobie jaja robiłem, ale jak ktoś w Polsce założy jakiś temat to jest max 3 odpowiedzi i jakiś idiota zacznie się czepiać i szukać dziury w całym. Ostatnio czytałem temat na temat odchudzania, nowego filmu, który miał premierę, a mój kumpel gdzieś o obsłudze drona.

Już po kilku postach w każdym z tych tematów zaczęło się szukanie dziury w całym,
  • Odpowiedz