Wpis z mikrobloga

Ej no dobra jak laska ma wymagania to jest wszystko ok i jest akceptowalne. Ale jak ja mam wymagania co do jej statusu obyczajowo-społecznego to jeden wielki ,,trzaskowski,, dupy.

Stwierdźmy, że powiedziałem dla ironii, wręcz beki, że jako chłop, który ma własny dom, działkę i trochę ziemi i w miarę ok pracę (tyle, że pracuje po 250-300h/mies. i jestem czasami ubrudzony) to wymagam żeby moja ,,księżniczka ( ͡° ͜ʖ ͡°),, potencjalna kandydatka miała przynajmniej jakieś m2 na własność, albo odłożone coś koło 200k albo chociaż bardzo dobry zawód, żeby mogła dużo zarabiać to zostałem lekko mówiąc zmieszany z obornikiem.... A przecież jeszcze nic nie powiedziałem o wymaganiach dot. wyglądu czy czy przeszłości( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)*

Uwaga a teraz moi drodzy odwróćmy rolę i co się dzieje kiedy to kobieta piszę lub wypowiada taką litanię.

*Oczywiście nic takiego nie miało miejsca, bo nie miałbym komu tak powiedzieć¯\_(ツ)_/¯

#przegryw #przemyslenia #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #blackpill #zwiazki
  • 5
  • Odpowiedz
Zawsze tak było ,że chłop bierze biedniejszą kobiete tak działa ten świat , chyba ,że wyglądasz jak faceci z instagrama typu oszust z tindera w tedy to kobiety ofiarują majątek żeby z tobą być nawet nie musi być wygląd wystarczy knaga 24 cm :)
  • Odpowiedz