Wpis z mikrobloga

Cicho. po 3 latach założyłem sobie #tinder

Widzę że trochę usprawnili tą aplikację, np przez opcje pokazuj osoby tylko z tego zakresu jeżeli chodzi o km czy wiek.
oraz są do wyboru różne rzeczy o zainteresowaniach (które zmuszają kiliknąć i wybrać coś z ichniej listy, nie możesz wpisać nic swojego...) czy cechy osobowości.

Strasznie ciekawi mnie jakie są teraz kobiety tam. Na razie wyświetliło mi np profil jakieś młódki, że najważniejsza jest dla niej kariera prawnicza i u faceta liczą się ambicje.. No to już X bo od razu wiadomo że się nie dogadamy, ja rozwój kariery mam w głębokim poważaniu więc zupełnie inne priorytety. I druga, też młoda ale nie aż tak, 27 lat, że min szuka faceta co ogarnia rzeczywistość i parę oczywistości jak facet co ma własne zdanie czy poglądy XD.. to są faceci co nie mają?
polajkowałem bo ciekawi mnie co ma na myśli jakbym się jej spodobał.

Dalej nie lajkuje tylko sobie ze 2 dni poczekam aby być wysoko w tym ichnim ratio i żeby to konto miało ręce i jedną nogę.
No i po 10 dniach jak już skasuje konto (bo dalej algorytmy tak działają że nic Ci więcej w zasadzie nie wpadnie dopóki nie zapłacisz) zrobię podsumowanie.
  • 2
@r5678 Ja przez większy czasu mam wyłączona widoczność ( nie kolekcjonuje par). To znaczy że po 10 dniach jest się już ledwo widocznym kiedy włączam widoczność?