Wpis z mikrobloga

waporyzuje się podręcznym wapo i kupuje najwyższej klasy oleje o mocy ~90% czystego thc i robię to w pełni legalnie bo urządzenie jak i olej przyjeżdża do mnie pod drzwi jak pizza trzymajcie się tam w tej Polsce jak sobie pomysle w jakich tam warunkach się paliło marihuanę i przykre jest ze w Polsce „stonerow” traktuje się jako brudasów co palą po starych butelkach po kiblach szkolnych no ale niestety tak to wyglada
#narkotykizawszespoko #wykopjointclub
Pobierz HASSAN_ - waporyzuje się podręcznym wapo i kupuje najwyższej klasy oleje o mocy ~90% ...
źródło: comment_1672963606jHATTLcuZqounxF53PMsqQ.jpg
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Harlok: jestem trochę wyżej od ćpuna, bo 15 lat temu kupiłem bongo. Gdzie norma to była fifka trzymana w paczce z fajkami.
Może by i tutaj poszedł z duchem czasu. Więc mam pytanie, czy topy też się wapuje? Coś mi się zdaje że kiedyś czytałem o takim urządzeniu. Temat olejków jest mi zupełnie nieznany :/
@HASSAN_:

hahah polaczki pełne nienawiści, jak są już takie produkty dostępne w pl to zakebiscie i się cieszę dobrze wiedzieć ale i tak nie jest to tak latwo dostępne jak na zachodzie


XDDDD

Jak na „zachodzie” xD

@HASSAN_:

Polsce „stonerow” traktuje się jako brudasów co palą po starych butelkach po kiblach szkolnych no ale niestety tak to wyglada


Dobrze, ze przynajmniej w jednym się zgadzamy:p
@dumpmuzgu tak, ja korzystam z flower mate aura ponad 5 lat, ale jak lubisz gdy gryzie w płuco to trudno wapowac

Plus susz dostępny w Polsce po za apteka i wickr nie nadaje się do vapowania