Wpis z mikrobloga

Fajnie zmiotło z planszy naszego mlekołaka ( ͡° ͜ʖ ͡°), live dwa dni temu: 5h - 159zł, live wczoraj: 9h (tak, dziewięć i pół własciwie) 1040zł i warto wspomnieć, że to był live z konferencji famemma (czyli najbardziej oglądane u niego live).

Teraz to właściwie jest na poziomie jakichś streamerów co mają ledwo 200 osób na live. Poczekajmy jeszcze miesiąc/dwa, to jak mu dadzą 200zł za 10h streama, to będzie święto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nitro #nitrozyniak #famemma #youtube
  • 31
  • Odpowiedz
@EdgyCaesar97:
nie ma znaczenia ile osob go tam oglada. kick to smieciowa platforma do promo ruletek pewnego POTEZNEGO kasyna, ktore ma bana w stanach.
Miesiac juz to dziala i tak jak slots czyli 'automaty' byly w topce na poczatku tak dalej sa i beda.
kto zna kulisy powstania tego ten wie ocb
a jak ktos twierdzi ze to bedzie drugi twitch to ja odpowiadam: dlive

fenkju for abwołt
  • Odpowiedz
@EdgyCaesar97:
Ja myślę, że jeszcze nie ma się najgorzej - na tych lajwach ma średnio po 4-5 tys. ludzi i coś tam mu wpłacają. Przy normalnym wydawaniu kasy jest w stanie jakoś funkcjonować bez pójścia do pracy xD. Pytanie tylko jak długo?
Zakładam, że obecnie oglądający to jego starzy-wierni fani, którzy z czasem będą odpływać - a nowych na tej platformie nie przyciągnie. Tak samo jakiś sponsorów itp.
W sumie nikomu
  • Odpowiedz