Wpis z mikrobloga

Góralski: "Dla mnie, dla wszystkich piłkarzy i ludzi w polsce najważniejsze jest to żeby polak był trenerem reprezentacji"
Piszczek: "Dla polskiej piłki byłoby dobrze postarać się zatrudnić takiego trenera" - O Roberto Martinezie
To są te detale. Piszczek współpracował z dobrymi trenerami, którzy takiego Góralskiego nigdy by nie powołali i akurat on bardzo dobrze wie że tylko ktoś obcy, spoza układu ogarnie ten bajzel.
#mecz #reprezentacja
  • 11
  • Odpowiedz
@pasterzzxc: Za takie wypowiedzi powinien być koniec reprezentacyjnej kariery od razu. Chociaż w tym przypadku sam poziom sportowy Góralskiego powinien do tego wystarczyć.
  • Odpowiedz
@sk131: czyli gość który gra na poziomie bundesligi jest za słaby poziomem sportowym na naszą kadrę? Oczywiście ta wypowiedź to czysta głupota.
  • Odpowiedz
@dssport: Patrząc na nasz tartak w środku pola może i nie jest, ale z tą grą bym się aż tak nie rozpędzał, bo Góralski zaliczył 142 minuty w prawdopodobnym spadkowiczu. Jednak jeśli chcemy, żeby nasza kadra grała lepszą piłkę niż za Michniewicza czy Brzęczka, to musimy mieć pomocników potrafiących podać do przodu. Mimo słabej formy, albo i braku zaangażowania na Mundialu, Bielik i Krychowiak są od niego lepsi, z bardziej ofensywnych
  • Odpowiedz
@sk131: góralski jak był zdrowy to zaczynał grać i później znowu łapał kontuzję. Tylko przez to nie pojechał na mundial. Wydaje mi się, że Linetty też za wiele nie pograł. Żurakowski i Moder praktycznie 0 minut też przez kontuzje. To co mamy w środku pola to jest tragedia.
  • Odpowiedz
@dssport: No tak, wymieniając te nazwiska bardziej chodziło mi już o perspektywy na przyszłość, wiosnę i eliminacje do Euro, w tym sezonie sporo z nich nie grało prawie w ogóle. Być może Kiwior mógłby grać jeszcze w pomocy, bo w Spezii grywał na szóstce, ale chyba lepiej mieć go w obronie.
  • Odpowiedz
@sk131: Moder to niestety teraz wielką niewiadoma. Szkoda bo zapowiadał się na mega gościa w środku. Mam nadzieję, że odnajdzie się po kontuzji. Sama pomoc jak będą grać Żurakowski, Moder i Zieliński nie wygląda aż tak źle. Szczególnie, że jest jeszcze Szymański. Dobrze, że eliminacje powinny być łatwe to może się ograją ze sobą. Tylko żeby nie wzięli Polaka na selekcjonera.
  • Odpowiedz