Wpis z mikrobloga

@BenAffleck: jak wszędzie, zależy kto ci się trafi. mój doradca był spoko, ale trochę mało pro aktywny, raczej wszystkie pomysły podsuwałem sam, a on tylko potwierdzał moje wnioski. no ale brałem kredyt w czasie największej górki i pewnie latał od klienta do klienta. no i odradził mi brania stałych stupek bo eksperci mówią, że wzrost jeśli będzie, to 0.5% i to może dopiero pod koniec 2022 hehe.
@powodzenia: ten z którym na razie mam do czynienia, na pierwszej rozmowie cisnął na stałe z ewentualnym refinansowaniem (to było pod koniec grudnia). Ale ogólnie zastanawiam się czy jest jakaś różnica między taką sieciówką, a kimś kto działa na własną rękę. Sieciówka brzmi bezpieczniej, ale nie wiem czy nie jest jakoś mega drożej.
@BenAffleck: nie jest w ogóle drożej, nie ważne czy do banku pójdziesz sam, czy skorzystasz z usług doradcy, dostaniesz te same oferty. bank sam płaci wynagrodzenie doradcy, także możesz w ogóle o tym nie myśleć. nie wiem jaki interes doradca ma namawiając cię na stałe
@BenAffleck: bądź ostrożny, mi doradca z Lendi bardzo niekorzystnie doradzał, krótko mówiąc nastawiony był tylko na swój własny zysk! Sam poczytałem w Internecie i popytałem na wykopie. Gdybym posłuchał tego doradcy finalnie byłbym kilkadziesiąt tysięcy w plecy. Przestrzegam!