Wpis z mikrobloga

@CzulyTomasz: trafił dołek czego? Muszę się zgodzić z cyberem, robicie w #!$%@? złego dla btc i nawet tego nie rozumiecie. Weźcie zróbcie sobie urlop od #bitcoin coście się tak #!$%@? uczepili tego tagu? Idź na giełda spamuj jak musisz. #!$%@? się w końcu od tego bitcoina.
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: Skąd wiesz, że to dołek? Sam uważałem 20k za super okazję, ale teraz liczę się z tym, że może jeszcze spaść. Recesja przed nami, powstrzymaj się przed takimi wróżbami, bo szkodzisz sobie i innym. Jeśli uważasz, że to okazja to skupuj, ale nikomu tego nie polecaj.
@elementarz1: To wasz błąd naganiacze. My poważamy bitcoin nie dlatego, że jest cenny i można na nim zarobić, lecz ze względu na jego
  • Odpowiedz
@plaisant: później próbuje komuś wytłumaczyć coś o BTC to nawet nie chcą słuchać. Reagują na to alergicznie, bo od lat jedyna styczność jaka z nim mieli polegała na naganianie przez takich patoli. Kup bo urośnie.... I #!$%@? wszyscy widzą w tym MLM do naganianie o nic poza tym. IE chcą o tym słuchać, bo od lat setki idiotów tylko próbują przekonać wszystkich wokół żeby weszli i kupowali. To są dziś ci
  • Odpowiedz
@OranieMaszynowe: przestalem czytać po drugim zdaniu, za duzo generalizujesz, wsadziles sobie wszystkich do jednej szuflady, łopatologicznie: nie znasz nawet naszych nickow i nie wiesz czesto z kim się kłócisz, a zarzucasz ludziom perfidne oszczerstwa, zauwazylem też że czesto niedokladnie czytasz posty zanim na nie odpiszesz więc chyba robisz to pod wplywem emocji. Brakuje ci kultury dyskusji i po prostu nie da się z tobą rozmawiać. Naczytałeś się pierdoł o tym, że
  • Odpowiedz
@plaisant o co ci chodzi z tą cena? Pisałem odnośnie ceny zakupu OPa czy tego postu cybera. Czemu mam być niepewny? W obu przypadkach chyba można powiedzieć, że to była dobra cena na zakup czy rozpoczęcie DCA, jak ktoś startował, prawda? I dlatego jestem pewny, bo patrzę z perspektywy czasu.

Czy jestem pewny aktualnej ceny? Nie, może sobie polecieć jeszcze o połowę i co z tego?
  • Odpowiedz
@CzulyTomasz: a potrafisz uzasadnić dlaczego uważasz że wzrośnie? Nie potrafisz. Naganiacz jak na tulipana.

Ludzie nie chcą słuchać Żukiewicza i jego gownlirn na które nagania. Jełopy #!$%@?, zrozumcie że działając tak inni ludzie widzą was i BTC dokładnie jak wy Żukiewicza.

ZNIEHĘCACIE!

Poza tym zbyt ciemni jesteście żeby zrozumieć to co tłumaczyłem setki razy. Naganiactwem nie spompujesz ceny. Nawet pomimo tego że nie potraficie załapać dlaczego nie ameby umyslowe, to macie
OranieMaszynowe - @CzulyTomasz: a potrafisz uzasadnić dlaczego uważasz że wzrośnie? N...

źródło: comment_16729413309LN8UNApAiXKEnZyAtI95P.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@CzulyTomasz: dlatego rzygam ma wasz widok. Nie jesteście mi obojętni bo faktycznie jesteście patologicznymi szkodnikami, niszczącymi BTc. Kiedyś prawie was nie było i było zajebiście. Dzis stanowicie większość bo patoldtwo przylazlo do BTC. Normalni uciekają bo nie są w stanie walczyć z waszym rakiem zbyt wielu wad jest. Zniszczyliscie to rozumiesz pusta Palo? Zniszczyliscie zajebiście przydatna i porządną rzecz swoją patologia tfuuuu. #!$%@? na tym zarobić w i tak.
  • Odpowiedz
@OranieMaszynowe: No właśnie starałem się znaleźć, ale widzę, że ciągle się odwołujesz do wcześniejszych postów.
Nie mogę znaleść Twojego jasnego stanowiska.
Czy możesz w kilku słowach napisać co myślisz o BTC? Żebym wiedział, z czym się kłócisz i do czego odwołujesz.
  • Odpowiedz