Wpis z mikrobloga

Przeglądam historię na starym bitbayu i widzę że wtedy też trafiłem w dołek :) Wtedy 1btc +-15k pln. Teraz 1btc w dołku 16k dolarów.

Analogicznie do wszystkich co mówią że kiedyś to były okazje:

Jest identyczna sytuacja. Dołek w końcu się skonczy. Skupuje znowu jak szalony. Za 4 lata powtórka

#bitcoin #kryptowaluty
źródło: comment_1672932113ZQjrCStkNfpMm2ID7Kqlds.jpg
  • 56
@CzulyTomasz: a potrafisz uzasadnić dlaczego uważasz że wzrośnie? Nie potrafisz. Naganiacz jak na tulipana.

Ludzie nie chcą słuchać Żukiewicza i jego gownlirn na które nagania. Jełopy #!$%@?, zrozumcie że działając tak inni ludzie widzą was i BTC dokładnie jak wy Żukiewicza.

ZNIEHĘCACIE!

Poza tym zbyt ciemni jesteście żeby zrozumieć to co tłumaczyłem setki razy. Naganiactwem nie spompujesz ceny. Nawet pomimo tego że nie potraficie załapać dlaczego nie ameby umyslowe, to macie
źródło: comment_16729413309LN8UNApAiXKEnZyAtI95P.jpg
@CzulyTomasz: dlatego rzygam ma wasz widok. Nie jesteście mi obojętni bo faktycznie jesteście patologicznymi szkodnikami, niszczącymi BTc. Kiedyś prawie was nie było i było zajebiście. Dzis stanowicie większość bo patoldtwo przylazlo do BTC. Normalni uciekają bo nie są w stanie walczyć z waszym rakiem zbyt wielu wad jest. Zniszczyliscie to rozumiesz pusta Palo? Zniszczyliscie zajebiście przydatna i porządną rzecz swoją patologia tfuuuu. #!$%@? na tym zarobić w i tak.