Wpis z mikrobloga

Znacie kogos w #londyn #uk kto prowadzi dzialalnosc, albo jest w stanie wystawic fakture/rachunek + ma wiedze z zakresu #informatyka kto bedzie w stanie za jakies tam pieniadze (do dogadania) byc adhocowym wsparciem #helpdesk dla oddzialu naszej spolki? Biuro miesci sie przy stacji metra Old Street, chodzi o pomoc w stylu zainstalowanie monitora, gdy przyjdzie, odebranie sprzetu od pracownika, ktory odchodzi - szczegoly do dogadania, jesli sie ktos znajdzie, mozemy przejsc na priv/maila.
  • 7
@kwiatosz: no wlasnie mialem rozmowy z jedna firma wlasnie z Londynu, ale proponuja strasznie duze kwoty i caly pakiet uslug, ja po prosto potrzebuje kogos, kto bedzie mi w stanie w ciagu 1-2h podjechac i np. odebrac z Currys monitory i podlaczyc userom, albo wpiac kabelek do patchpanela czy cokolwiek innego
@Perloooo: byłoby super, niestety oferty jako tako nie mam, bo szukam na własna rękę, ale możesz go skierować do mnie, mogę Ci maila podać na priv, ja 8-10 luty będę w biurze wiec nawet będę mogl się spotkać w razie czego