Wpis z mikrobloga

@Kasia123456789: Hejka, według mnie są tylko 3 opcje.
-Najtańsza to style 32
-Style 37 które drożeje z każdym rokiem
-Alpina która jest kozakiem ale nie wiem czy za mniej niż 10kpln kupisz. Osobiście bym uzależniał zakup od stanu samochodu. Nie pasuje według mnie mieć pognitą furę i felgi o podobnej wartości
Odnośnie Alpiny rozmawiałem z kilkoma użytkownikami i trzeba z nimi uważać bo są ponoć dużo miększe od opcji powyżej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gollumus_Maximmus: dzięki za odpowiedź ( ͡ ͜ʖ ͡)

37 mi nie podchodzą, a felgi Alpiny w nie-Alpnie to dla mnie oznaka wiochy, dlatego szukałem takich, które wyglądają podobnie, bo kiedyś je zobaczyłem i się zakochałem ( ʖ̯) chyba zostaje ten style 32, ale widzę że dostępność delikatnie mówiąc kiepska ( )
  • Odpowiedz
@Kasia123456789: Ogólnie temat jest ciężki. Albo kupisz taniej do renowacji albo ludzie sobie liczą za w miarę Ok felgi. A jak się przyjrzysz to do renowacji. Alpinki można założyć jak masz auto idealne (prawie tak jak moje) ( ͡ ͜ʖ ͡) a i tak mam podobne podejście. Sam chce kupić style 32 tyle ze praktycznie nie jeżdżę a auto 100% i ma to swój urok
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sorek: jakoś airride mi nie podchodzi poza tym gleba na polskie drogi? To porażenie się o kłopoty ( ͡º ͜ʖ͡º)
Założę ładną felgę i tyle, więcej od tego auta nie wymagam. Nie jest top wersja wyposażenia ani long, to nie ma się co nad tym autem spuszczać, kupiłem bo cena jak na stan (blacharsko i mechanicznie igła) była okazyjna a i tak zawsze chciałem takie mieć
  • Odpowiedz
jakoś airride mi nie podchodzi poza tym gleba na polskie drogi? To porażenie się o kłopoty ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Kasia123456789: od tego jest arirride - parkujesz by łądnie wyglądał i nikt nie kradł katalizatorów a tak jeździsz sobie tak wysoko jak chcesz :D

Tak czy inaczej, polecam minimum jakieś Eibachy obniżające założyc - jeździłem tak i mega przyjemnie komfortu się nic nie traci ( ͡°
  • Odpowiedz
czyli trzeba będzie jakieś 5k lekka rączką pożegnać ( ͡° ʖ̯ ͡°) czego to człowiek nie zrobi żeby oko nacieszyć( )


@Kasia123456789: Na S32 w 20 calach? Teraz to one chodza blizej 10k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za 5k idzie znalezc fajne S32 18tki (a nawet i za 3k sie powinny znalezc) albo S37 jak dobrze poszukasz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Tak czy inaczej, polecam minimum jakieś Eibachy obniżające założyc - jeździłem tak i mega przyjemnie komfortu się nic nie traci ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sorek: cholera, będę musiał nad czymś pomyśleć ʕʔ na razie to trzeba mieć czas na jazdę tym autem, bo obecnie stoi na podwórku 1200km ode mnie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
czyli trzeba będzie jakieś 5k lekka rączką pożegnać ( ͡° ʖ̯ ͡°) czego to człowiek nie zrobi żeby oko nacieszyć( )


@Kasia123456789: Na S32 w 20 calach? Teraz to one chodza blizej 10k ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za 5k idzie znalezc fajne S32 18tki (a nawet i za 3k sie powinny znalezc) albo S37 jak dobrze poszukasz.


@
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Fajoski: cholera, piękny jest ( ʖ̯)

Jak to są 18, to może 19 starczą... ʕʔ masz może więcej zdjęć (może być na pv), prawego profilu z przodu i z lewego z tyłu?

Główny powód, dla którego kupiłem ten model, to taki, by móc stać przy nim na parkingu, patrzeć się na niego i jeść czipsy będąc szczęśliwym jego posiadaczem xD

  • Odpowiedz
Jak to są 18, to może 19 starczą


@Kasia123456789: 19" nie było, można dostać styl 37 rep w 19" ale IMO nie wyglądają tak dobrze

Sam będę szedł po jakieś Japan Racing bo dostać dobre felgi to masakra, o dziwo 19" są tańsze niż 18" w wielu wypadkach xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sorek: czyli albo wizualnie małe 18 albo absurdalnie drogie 20? Doskonały wybór, jednak za fanaberie się płaci ()
Zachciało mi się klasy premium ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz