Wpis z mikrobloga

Mireczka mam taki problem. Na początku grudnia podpisałem nowa umowę na OC auta u pośrednika. Ale ze dużo się ostatnio u mnie działo to zapomniałem opłacić.. . Nowa umowa startowała w połowie grudnia. Dostałem teraz upomnienie żeby zapłacić. Wysłałem od razu przelew ale pytanie: czy dojebią mi jakąś karę? Bo te za brak ubezpieczenia wyglądają przerażająca. Tylko że umowę miałem podpisana ale zapomniałem zaplacic...
#oc #ubezpieczenia
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sprite: Nie, ja raz zapomniałem o racie jednej z 4 na rok i tydzień po terminie mi upomnienie przyszło że w ciągu 3 dni tyle ile na blankiecie jest napisane zapłacić i to wszystko
@sprite wg internetu sprawdź w regulaminie warunki rozpoczęcia świadczenia, ale wygląda na to że ubezpieczyciel doliczy Ci odsetki za zwłokę, co nie wpływa na brak umowy i tym samym na odpowiedzialność karną za brak
@sprite: na przyszłość uzywaj mubi.pl i na necie sa kody na 150 zl cashbacku , mi sie udalo ubezpieczyc dwa auta w cenie jednego w porowaniu do poprzedniego ubezpieczenia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sprite: Ubezpieczenie masz tylko po prostu nie opłacone, zapłaciłeś to czym się martwisz, żadnych kar nie będzie bo nie przerwało ciągłości OC
@Eftef ubezpieczam się u znajomego. On mi daje robotę i ja mu daje robotę. I tak pieniądz zostaje u nas w mieście a nie idzie do Warszawy ( ͡º ͜ʖ͡º)

@jadalny_kasztan bo ten portal jeszcze resztakmi sił spełnia swoją funkcję. Ja z ma się na hydraulice to pomagam w temacie hydrauliki. Ktoś siedzi w ubezpieczeniach to i w nich mi pomoże :)