Wpis z mikrobloga

Kolejny raz wybrałem #!$%@? ćpanie zamiast dziewczyny której na mnie zalezalo i chciala mi pomoc. Pytala, probowala na rozne sposoby ale zawsze ostatecznie cpalem. Dzisiaj było wazne dla niej wydarzenie a ja cpam chyba 5 dzien wiec nie jestem w stanie jej towarzyszyc. Powiedziała, że ma dość. Nie dziwie się. Wiem, że byłem dla niej zły i tylko robiłem jej krzywdę mimo tego ze staralem sie byc dobrym partnerem. Naprawdę była aż przesadnie opiekuńcza i miła. Cudowna.



#narkotykizawszespoko #bojowkamedycznegoklefedronu #alkoholizm
  • 21
@ChcialemBycTylkoSzczesliwy: dorabiasz sobie ideologie do swoich zachowan , i takimi wpisami szukasz rozgrzeszenia, przestan sam siebie okłamywać, zacznij ta energie zamiast w ćpanie przekladac w sport . Zmien otoczenie , z dala od zlych kontaktow i zacznij zyc , wszystko mozna naprawic . Jezeli zdecydowales sie na wpis tzn. ze chcesz tylko nie umiesz ,nie potrafisz , nie wiesz jak. Edukacja to podstawa , poznaj mechanizmy swojego uzaleznienia i wtedy sobie
@klefonafide: nawet nie wiem ile czasu cpam, jakos od sylwestra. Jestem zombie i musiałbym iść do kościoła i na cmentarz z jej rodziną. Wolę ją stracić niż żeby zobaczyli jak wyglądam. Bo wstydzić to i tak się będę już wstydził do konca zycia.