Wpis z mikrobloga

@BayzedMan: dziwne. Jakie działanie daje efekt:

Komentarz usunięty


Nie przez autora, nie przez autora wpisu, nie przez moderatora...

A to, że mnie zablokowałeś, nie świadczy o sile twoich argumentów, co nie?



Prawda jest jedna, oni tam pojechali nie po pieniadze czy dniowki tylko by walczyc z ruska zaraza i bronic cywili i demokracji to sa Bohaterzy i tyle.


Tego nie wiesz. Nie znasz motywacji wszystkich Polaków walczących na Ukrainie. Przez media przemknęło echo szwindli z pomocą, w które zamieszani byli również Polacy. Jeśli to było prawdą, ich też nazwiesz bohaterami?
Generalnie pewnie większość pod tą nazwę się łapie, ale ja nie wierzę w brak czarnych owiec...

#ukraina #wojna

https://www.wykop.pl/wpis/69858227/mohg-nie-obchodzi-mnie-co-bi-bi-ci-mowi-o-czymkolw/
  • 3
@Nieszkodnik: z jego tonem wypowiedzi brakuje tylko żeby napisał "no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie..." ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zero tolerancji dla zer, ktorzy polskich Bohaterow nazywaja najemnikami/zabojcami. Won do rassyji


@BayzedMan: ty powinieneś się leczyć. I to nie wiem, czy nie na nogi, bo na głowę może być już za późno...

Wyrazy w języku polskim mają określone znaczenie, jak ci to nie pasuje, pisz do RJP o zmianę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)