Wpis z mikrobloga

Mireczku, pomóż. Miałeś do czynienia, albo znasz kogoś kto miał i przekazał Ci opinie o autohero?
Czy auta są zgodne z opisem i ewentualna gwarancja rzeczywiście działa? Czytałem regulamin i opinie dostępne na necie, ale fajnie byłoby też dostać opinie od was.
Wiem, że ceny tam są trochę wyższe, ale jestem gotowy zapłacić trochę więcej u dobrego handlarza.
#samochody #autohandel #kiciochpyta
  • 11
  • Odpowiedz
@Ytaremtujest: nie spodziewam się tego szczególnie przez neta- to bardziej sprawdzi mechanik przy oglądaniu (dlatego też nie podaje linku do ogłoszenia etc.)Chodzi mi bardziej czy celowo nie ukrywają min i nie bawią się w januszerkę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tutanota_-: jakby sprzedawali wadliwe auta to szybko bys usłyszał o tym, sa belka w oku JanuszoHandlarzy, szczegolnie ze maja wyzsze marże. Janusze by nie puscili takiej okazji zeby rozdmuchac chocby mala awarie kupionej tam fury. A wykopki by im wtorowaly
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tutanota_-: aż zieloneczko specjalnie dla ciebie wyjelem telefon, kumpela u nich kupila suva renault (kadjar?) I mowi ze bylo ok 3-5% drozej jak za fure w tym stanie ale faktycznie igła, 1:1 zgodny z opisem czyli w jej przypadku wszystko zrobione i gotowy do jazdy od reki.
  • Odpowiedz