Wpis z mikrobloga

Dzisiaj dla beki obejrzałem Wiadomości. Słowo "opozycja" padło jakieś 30 razy, jakby doliczyć "Platforma" i "Tusk" to będzie grubo ponad 50 wzmianek. Wymyśliłem grę. Za każdym razem jak w wiadomościach padnie słowo "opozycja" to wszyscy piją, zanim się skończy wydanie to wszyscy leżą pod stołem :D Jeden news mnie rozśmieszył. Zarzucili Donaldowi Tuskowi powielanie fake newsów, bo na twitterze udostępnił, że pizzeria dostała rachunek 72 tys. dopłaty za rok za gaz i splajtowała, ale zweryfikowali u dostawcy i tak na prawdę to pizzeria dostała rachunek do dopłaty za 2 lata za gaz 72 tys. Serio. Oni w 100% na poważnie to powiedzieli. Tym szują co tę papkę serwują to się gruby hajs należy bo ja to bym nie potrafił na poważnie powiedzieć tego co oni

#tvpis
  • 4
@ATAT-2: Aż sobie VOD z tego wydania teraz włączyłem żeby się jeszcze raz pośmiać i pierwsze słowo... "OPOZYCJA" Nawet dobry wieczór typ nie powiedział tylko "Opozycja straszyła" xDDD Pamiętam jak katastrofy ekologicznej na Odrze już się nie dało tuszować to wydanie wiadomości zaczęli od przypomnienia że gówno do Wisły spływało :D Tego to się nawet bronić nie da to jest taka tępa propaganda