Wpis z mikrobloga

@Jezus_Choroszcz: słuchaj no chłopczyku od petów to się wyzywać nie będziemy. Nie do nie tak. Chcesz rynsztokowo przemawiać to leć w podskokach do wujcika łukasza. Tam sobie petujcie ile wlezie. Możesz się z nim nawet wódki napić i śmietane lizać. Drzwi ma otwarte. U mnie panują inne standardy. Poza tym skoro nie masz nic ciekawego do napisania to po kiego czerepa mnie zaczepiasz?
  • Odpowiedz
@pyczasty: daj maila to sie skontaktuje i za to ze cie wyzywam bedziesz mial okazje zrobic wlasnorecznie porzadek, obys nie narobil po ciezkiemu.
Jak malo motywowany to pomysl (wiem w twoim przypadku to trudne) ze wyzywam ci matke od najgorszych, chyba teraz sie ustawisz ze mna? Obiecuje podjechac sam w kazde miejsce w Polsce. Ale jak przegrasz to nie lec na bagiety jak twoj ziomek co ma ojca bezbeka.spytaj sam, silownia
  • Odpowiedz
zrozum, że wasza orientacja mnie nie interesuje. mogę ci podać rozmiar mojego buta... 43... tyle co przecietne IQ fanór oregana. lepiej ci teraz? czy skarpete ci może wysłać do Skarpetomatu? albo moje gacie znoszone? :D
  • Odpowiedz
@Jezus_Choroszcz: Tsoo?
Jak do mnie się chcesz odnieść, to poproszę pełnym zdaniem.
Póki co pełnisz funkcję zielonki... Nie udawaj kogoś ważniejszego.

Ok. Chcesz żebym powtórzył to nie ma problemu...

Skoro wyrażasz swoje zdanie to pisz konkretnie. Wspierasz olgierdano? Nie mam nic przeciwko.. ale nie dziw się, że później ktoś to skrytykuje. Masz argumenty? Podawaj.

Dzielisz na jakieś zespoły? Ja dzielę ludzi tylko na dwie kategorie.......... ale widzę że na tagu za
  • Odpowiedz